Szukaj

Polsat kończy z Sylwestrem w Gdyni. 2016 rok przywita w innym polskim mieście. Wiemy już w którym

Sylwestrowa Moc Przebojów 2015/2016 w Katowicach

Sylwestrowa Moc Przebojów 2015/2016 w Katowicach

Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 w Katowicach

Przez dwa lata Polsat organizował Sylwestrową Moc Przebojów w Gdyni. Niestety w tym roku rezygnuje z tego miasta. Stacja zapowiedziała, że rusza w trasę i poprosiła fanów na Facebooku, by typowali miejsce, w którym powitają nowy rok z Polsatem. Ostatecznie padło na Katowice, i to właśnie tam odbędzie się tegoroczny koncert.

Kochani, w tym roku znowu wyruszamy w trasę! Dziękujemy wspaniałej Gdynii i jej mieszkańcom którzy gościli Sylwestrową Moc Przebojów przez ostatnie 2 lata! Czy macie jakieś propozycje w którym mieście, wraz z całą Polską będziemy mogli powitać rok 2016? 

Wywiązała się zażarta dyskusja przypominająca prawdziwą walkę. Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 w Katowicach to gwarancja świetnej zabawy.

Zobaczcie, jak wyglądała Sylwestrowa Moc Przebojów ostatni raz w Gdyni. Na scenie mogliśmy zobaczyć: Dodę, Ewelinę Lisowską, Krzysztofa Krawczyka, Sylwię Grzeszczak, Ewę Farnę. Oprócz nich wystąpiły również zagraniczne gwiazdy, w które wcielili się uczestnicy show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 

Wybierzecie się do Katowic na Sylwestrową Moc Przebojów Polsatu?

Zobacz: Sylwestrowa Moc Przebojów w Gdyni!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2015/2016 w Katowicach

Sylwestrowa Moc Przebojów 2015/2016 w Katowicach


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×