Szukaj

Anna Lewandowska jak gorąca Hiszpanka kusi pod obłędną choinką! Jej czerwona sukienka to sylwestrowy must have!

Anna Lewandowska Wigilia święta

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą na świątecznym zdjęciu

Święta to szczególny okres dla rodzin, nic zatem dziwnego, że Anna i Robert Lewandowscy Wigilię Bożego Narodzenia spędzają razem. Z tej okazji opublikowali wspólne zdjęcie, na którym pozują z Klarą na tle pięknej choinki.

Ubrana w czerwoną suknię Ania (idealnie wpisująca się w sylwestrowe trendy), elegancki Robert i Klara w ubranku ze skrzydełkami, zamieścili życzenia dla internautów:

Nadszedł długo wyczekiwany, cudowny okres Świąt Bożego Narodzenia. ?❤️ Życzymy Wam jak najwięcej powodów do uśmiechu i radości, oraz pozostania w duchu życzliwości, miłości i przyjaźni, nie tylko w okresie świątecznym. Życzymy ciepła domowego ogniska oraz światła, które rozświetli każdy mrok.

Nieustającej motywacji do samorealizacji, a marzenia niech zmienią się w cele do których będziecie dążyć i niech nic nie stanie na drodze do walki z własnymi słabościami i pokonywaniem własnych barier.

Nie byłabym sobą ?gdybym jak zawsze nie życzyła Wam, by aktywność fizyczna stała się miła codziennością i byście dzięki niej hartowali ciało i duszę, a zdrowy styl życia pomagał Wam w drodze do szczęścia i nieustannie dobrej kondycji.

WESOŁYCH ŚWIĄT! ❤️???Ania, Robert, Klara #LewandowscyTeam

Warto dodać, że to pierwsze wspólne święta Lewandowskich w trójkę. Jeszcze rok temu, w dniu Bożego Narodzenia, Ania po raz pierwszy z dumą zaprezentowała światu swoje ciążowe krągłości.

Dołączamy się do życzeń rodziny Lewandowskich.

Zobacz: Jarosław Bieniuk umieścił świąteczne zdjęcie ze wszystkimi dziećmi! Spędzają Wigilię w pięknych wnętrzach

Zobacz: Polskie gwiazdy chwalą się choinkami! Co jedna to piękniejsza! Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec, Kasia Cichopek, Magda Mielcarz… [NOWE ZDJĘCIA]

Zobacz: Anna Lewandowska z małą Klarą podziwiają okazałą, świąteczną choinkę i wypatrują świętego Mikołaja! Musicie zobaczyć to urocze zdjęcie!


Anna i Robert Lewandowscy z Klarą - święta gwiazd 2017

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą - święta gwiazd 2017

Anna Lewandowska w czerwonej sukience - święta 2017

Anna Lewandowska w czerwonej sukience - święta 2017

Święta u Anny i Roberta Lewandowskich

Święta u Anny i Roberta Lewandowskich

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×