Córka Kasi Kowalskiej w święta zmyła mocny makijaż, zdjęła perukę i ubrała zwykły t-shirt. W naturalnej wersji wygląda jak laleczka!

Ola Kowalska bez makijażu

Ola Kowalska bez makijażu

Ola Kowalska pokazała się bez mocnego makijażu

19-letnia córka Kasi Kowalskiej w mgnieniu oka podbiła internet swoimi szałowymi stylizacjami. Wielu internautów porównuje jej styl do Kendall Jenner i Rihanny. Niesamowite wyczucie trendów Ola Kowalska rozwija na studiach na London College of Fashion w stolicy Wielkiej Brytanii. Nastolatka może pochwalić się również ciekawą urodą, w jej żyłach płynie przecież grecko-polska krew.

Dotychczas Ola wrzucała na Instagram zdjęcia głównie w wyzywających kreacjach. Chętnie eksponowała swoje ciało, zakładała wyszukane, w opinii wielu dziwne stroje, nie stroniła od lateksowych, sznurowanych wdzianek, które uzupełniała ostrym makijażem i kolorowymi perukami. W zasadzie jedyne zdjęcia „naturalnej” Oli Kowalskiej krążące w internecie to te zrobione kilka lat temu na stołecznych imprezach, jeszcze za czasów, gdy była uczennicą gimnazjum. Jak zatem wygląda Aleksandra, gdy zmywa mocny mejkap, układa włosy w grzeczną fryzurę i zakłada stonowane ubrania? Właśnie możemy się o tym przekonać.

W Wigilię Bożego Narodzenia Ola umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje swój prawie domowy look. Ma jedynie podkreślone piękne, kocie oczy. Musimy przyznać, że urzekła nas swoją świąteczną fotografią.

Kasia Kowalska może zatem pochwalić się śliczną córką. Nie sposób też nie zauważyć, że podobieństwo Oli do słynnej mamy jest wręcz uderzające.

Zobacz: Tak polskie gwiazdy spędzają święta! Anna i Robert Lewandowscy, Weronika Rosati, Marina, Małgorzata Rozenek… [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

Zobacz: Córka Kasi Kowalskiej lansuje absolutny hit tego sezonu! Oto spodnie, które noszą najmodniejsze kobiety!

Zobacz: Córka Kasi Kowalskiej w kampanii popularnej sieciówki! Wypadła lepiej niż Oliwia Bieniuk?


Kasia Kowalska z córką Olą - święta gwiazd 2017

Kasia Kowalska z córką Olą - święta gwiazd 2017

Ola Kowalska (córka Kasi Kowalskiej) - święta gwiazd 2017

Ola Kowalska (córka Kasi Kowalskiej) - święta gwiazd 2017

Ile lat ma Ola Yoriadis?

Ile lat ma Ola Yoriadis?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×