Święta łączą ludzi! Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski życzą wesołych świąt we wspólnym wideo!

Świąteczny klip TVP

Świąteczny klip TVP

Świąteczny spot TVP na Boże Narodzenie 2017

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Telewizja Polska specjalnie dla widzów postanowiła przygotować spot promocyjny. Jednominutowy klip jest doskonałą gratką dla fanów produkcji TVP, ponieważ Jackowi Kurskiemu udało się zgromadzić w jednym miejscu największe gwiazdy stacji.

Bożonarodzeniowy spot rozpoczyna się ujęciem na oko drewnianego domku, które ozdobione jest świątecznymi lampkami. Następnie akcja przenosi się do serca mieszkania, czyli kuchni, gdzie aktorzy serialu M jak miłość przygotowują wspaniałe wypieki na wieczerze, w tej roli Mikołaj Roznerski i Teresa Lipowska. W kolejnej scenie widzimy, jak Marcelina Zawadzka i Marzena Rogalska ubierają choinkę. Ponadto Miss Polonia otrzymuje tajemniczy prezent od gospodyni Pytanie na śniadanie.

Po urokliwych scenach wspólnego świętowania, widzowie mogą zobaczyć Rodzinkę.pl, czyli Małgorzatę Kożuchowską, Tomasza Karolaka i ich serialowe dzieci. W świątecznej aranżacji jadą samochodem i głośno wyśpiewują polskie kolędy.

W międzyczasie przeplatają się ujęcia dziennikarzy TVP, którzy przechadzają się po ulicy Warszawy z dopiero co kupioną choinką. W tej roli m.in. Paweł Orleański, Sylwia Dekiert i Przemysław Babiarz.

Mimo że świąteczny spot TVP nie chwyta za serce tak jak bożonarodzeniowa reklama Allegro, to Telewizja Polska przygotowała naprawdę miły dla oka obrazek. Zobaczcie sami.

Zobacz: Wielce się zdziwisz jak dzisiaj wygląda Mateuszek z M jak miłość! Fanki nie przestają do niego wzdychać!

https://jastrzabpost.pl/newsy/agnieszka-dziekan-z-tvp1-pracowala-w-rzezni_609021.html

Zobacz: Co za wpadka! Producenci popularnego teleturnieju tłumaczą się z kompromitacji podczas wielkiego finału!


Mikołaj Roznerski w Międzyzdrojach

Mikołaj Roznerski w Międzyzdrojach

Mikołaj Roznerski - spotkanie z twórcami filmu

Mikołaj Roznerski - spotkanie z twórcami filmu "Kobieta Sukcesu" 2017

Marcelina Zawadzka z nowym chłopakiem. Pierwsze zdjęcia pary

Marcelina Zawadzka z nowym chłopakiem. Pierwsze zdjęcia pary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×