Macie już świąteczny sweter? Jeśli nie, nic straconego! Już jutro Małgorzata Rozenek, Kasia Zielińska i Dorota Gardias pomogą wam stworzyć go w Pasażu Tesco!

Pasaż Tesco świąteczne swetry

Pasaż Tesco. Gwiazdy na evencie „Fabryka Swetrów Świątecznych”

Świąteczne swetry stały się nieodzowną częścią celebrowania Bożego Narodzenia. Możemy je znaleźć w sklepach we wszystkich możliwych kolorach i wzorach – z reniferami, z Mikołajem, świecące, grające, nieco poważne i bardzo niepoważne. Innymi słowy, jest ich od zatrzęsienia. Nic jednak nie zastąpi świątecznego swetra ozdobionego własnoręcznie. I to przy pomocy gwiazd!

Pasaż Tesco postanowił sprawić swoim klientom niesamowitą niespodziankę. Już 1 grudnia w Warszawie odbędzie się specjalne wydarzenie z udziałem takich gwiazd jak Małgorzata RozenekKasia ZielińskaDorota GardiasJoanna Jabłczyńska czy Kamila SzczawińskaKlaudia Halejcio. Kobiecy skład do „zadań specjalnych” spotka się z fanami już 1 grudnia o godzinie 12:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Fieldorfa 41 w Warszawie by pomóc w ozdabianiu świątecznych swetrów!

Wydarzenie Fabryka Swetrów Świątecznych to niesamowita gratka dla wszystkich wielbicieli show-biznesu. To również doskonała okazja do sprawienia niezwykłego prezentu komuś bliskiemu! Odbędzie się bowiem konkurs na najpiękniej ozdobiony świąteczny sweter. Jury złożone z gwiazd wybierze zwycięzcę i nagrodzi go za kreatywność i wykonanie konkursowego zadania. Wydarzenie potrwa od godziny 11:00 do godziny 18:00.

Przy okazji można też wybrać się na pierwsze świąteczne zakupy i „załatwić” część prezentów, by oszczędzić sobie nerwów przed Bożym Narodzeniem.

Wybierzecie się?

Moherowy beret, białe kozaki, gruby pasek… Tak Natalia Siwiec ubrała się na domówkę Pasażu TESCO w Krakowie

„Musztardowa” Małgorzata Rozenek przyłapana na shoppingu w Pasażu TESCO! Nie oszczędzała na zakupach przed Dniem Matki

Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Mateusz Gessler na premierze swojej wspólnej książki dla Pasaży Tesco


Fabryka Swetrów świątecznych w Pasażu Tesco

Fabryka Swetrów świątecznych w Pasażu Tesco

Małgorzata Rozenek jest gotowa na Boże Narodzenie 2018

Małgorzata Rozenek jest gotowa na Boże Narodzenie 2018

Małgorzata Rozenek gotowa na Boże Narodzenie

Małgorzata Rozenek gotowa na Boże Narodzenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×