Szukaj

Macie już świąteczny sweter? Jeśli nie, nic straconego! Już jutro Małgorzata Rozenek, Kasia Zielińska i Dorota Gardias pomogą wam stworzyć go w Pasażu Tesco!

Pasaż Tesco świąteczne swetry

Pasaż Tesco. Gwiazdy na evencie „Fabryka Swetrów Świątecznych”

Świąteczne swetry stały się nieodzowną częścią celebrowania Bożego Narodzenia. Możemy je znaleźć w sklepach we wszystkich możliwych kolorach i wzorach – z reniferami, z Mikołajem, świecące, grające, nieco poważne i bardzo niepoważne. Innymi słowy, jest ich od zatrzęsienia. Nic jednak nie zastąpi świątecznego swetra ozdobionego własnoręcznie. I to przy pomocy gwiazd!

Pasaż Tesco postanowił sprawić swoim klientom niesamowitą niespodziankę. Już 1 grudnia w Warszawie odbędzie się specjalne wydarzenie z udziałem takich gwiazd jak Małgorzata RozenekKasia ZielińskaDorota GardiasJoanna Jabłczyńska czy Kamila SzczawińskaKlaudia Halejcio. Kobiecy skład do „zadań specjalnych” spotka się z fanami już 1 grudnia o godzinie 12:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Fieldorfa 41 w Warszawie by pomóc w ozdabianiu świątecznych swetrów!

Wydarzenie Fabryka Swetrów Świątecznych to niesamowita gratka dla wszystkich wielbicieli show-biznesu. To również doskonała okazja do sprawienia niezwykłego prezentu komuś bliskiemu! Odbędzie się bowiem konkurs na najpiękniej ozdobiony świąteczny sweter. Jury złożone z gwiazd wybierze zwycięzcę i nagrodzi go za kreatywność i wykonanie konkursowego zadania. Wydarzenie potrwa od godziny 11:00 do godziny 18:00.

Przy okazji można też wybrać się na pierwsze świąteczne zakupy i „załatwić” część prezentów, by oszczędzić sobie nerwów przed Bożym Narodzeniem.

Wybierzecie się?

Moherowy beret, białe kozaki, gruby pasek… Tak Natalia Siwiec ubrała się na domówkę Pasażu TESCO w Krakowie

„Musztardowa” Małgorzata Rozenek przyłapana na shoppingu w Pasażu TESCO! Nie oszczędzała na zakupach przed Dniem Matki

Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Mateusz Gessler na premierze swojej wspólnej książki dla Pasaży Tesco


Fabryka Swetrów świątecznych w Pasażu Tesco

Fabryka Swetrów świątecznych w Pasażu Tesco

Małgorzata Rozenek jest gotowa na Boże Narodzenie 2018

Małgorzata Rozenek jest gotowa na Boże Narodzenie 2018

Małgorzata Rozenek gotowa na Boże Narodzenie

Małgorzata Rozenek gotowa na Boże Narodzenie

×