Szukaj

To pewne! „Świat się kręci” znika z anteny. Zastąpi go nowy program

Świat się kręci znika z anteny

Świat się kręci znika z anteny

Koniec emisji programu Świat się kręci

Stało się! Program Świat się kręci znika z anteny! Już jakiś czas temu zapowiadano katastrofę. Najpierw show zmieniło swoje miejsce w ramówce i zamiast o godzinie 18:30 można było go oglądać o 16. To spowodowało spadek oglądalności.

Zobacz: Czarne chmury nad hitem TVP

Jeszcze nie tak dawno jedna z prowadzących, Anna Popek była pełna nadziei, że show zostanie na antenie. Niestety, ostatni odcinek programu wyemitowano w piątek 10 czerwca. Władze TVP już zapowiadają zmiany w jesiennej ramówce. Po wakacjach w miejsce programu Świat się kręci wyemitowane zostanie inne show.

10 czerwca br. telewizyjna Jedynka pokazała ostatni raz program z cyklu „Świat się kręci”, produkowany dla TVP1 przez firmę Rochstar od września 2013 roku. Po wakacjach powracamy z nową formułą wyprodukowaną całkowicie własnymi środkami TVP. Będzie to program informacyjny-rozrywkowy, nad którym prace idą pełną parą – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym przesłanym przez Centrum Informacji TVP

Przypomnijmy, że w środę 8 czerwca z widzami Świat się kręci pożegnała się Agata Młynarska. Będziecie tęsknić za programem?

Zobacz: Agata Młynarska ze łzami w oczach żegna się z widzami „Świat się kręci”: „To mój ostatni program” [WIDEO]

Agata Młynarska żegna się z widzami Świat się kręci

Program Świat się kręci znika z anteny

Agata Młynarska żegna się z widzami Świat się kręci. Odejdzie z TVP?

Jesienna ramówka TVP 1


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×