Sopot 2021. Wielka niespodzianka Michała Szpaka ujawniona. Fani podekscytowani. To będzie największe wydarzenie wieczoru

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak wystąpi podczas SuperHit Festiwal, który odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie. Podczas koncertu zaskoczy niespodzianką. Nina Terentiew zdradziła szczegóły. 

Pandemia koronawirusa spowodowała, że show-biznes zatrzymał się na bardzo długi czas. Odwołano wszystkie masowe imprezy. Zamknięte były kina, teatry, galerie sztuki, a koncerty i pełne sale fanów długo należały do przeszłości. W związku z ciągłym wzrostem liczby chorych wprowadzono restrykcje, które zakazywały imprez i gromadzenia się ludzi. Dopiero niedawno, gdy medycy w końcu zdołali opanować rozprzestrzeniającą się chorobę, wszystko zaczęło wracać do normy.

Chociaż artyści w czasie pandemii stali się jeszcze bardziej aktywni w sieci i starali się utrzymywać kontakt z fanami, to i tak nic nie może zastąpić wielkich emocji, które towarzyszą koncertom na żywo. Już jutro rozpocznie się wyczekiwany jak nigdy wcześniej SuperHit Festiwal, który potrwa dwa dni. Na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej estrady.

Michał Szpak przygotował niespodziankę na SuperHit Festiwal

Na scenie w Sopocie pojawią się między innymi: Sanah, Beata Kozidrak, Viki Gabor, Beata i Bajm, Pectus, Enej, Kortez, Andrzej Piaseczny, Sławomir i Kajra, a także Michał Szpak. Nina Terentiew, która jest dyrektorem programowym stacji Polsat,  jakiś czas temu zdradziła listę artystów. Teraz wiadomo także jakie piosenki zaśpiewają. W wywiadzie, jakiego udzieliła portalowi Styl.pl, opowiedziała o kompromisach, na które przystała.

Po bardzo długiej przerwie w występach artyści są spragnieni tego, by wykonać na scenie nowe utwory. Fani natomiast chcą się bawić w rytm dobrze znanych hitów.

Artyści chcą premier, a ja chcę, aby na koncercie publiczność śpiewała wspólnie z artystami utwory, które kocha. Ale nie ma sztywnych zasad – zdradza Nina Terentiew.

Terentiew ujawniła, że przystała na prośbę Michała Szpaka, który oczywiście zaśpiewa największe przeboje, ale wykona też premierowo debiutancki utwór. Wokalista wykona również piosenkę, od której zaczęła się jego kariera.

Michał Szpak będzie wykonywać w Sopocie po raz pierwszy swoją najnowszą piosenkę. Uważam, że dawno nie miał nowego utworu, że niech się dzieje wola boska i niech śpiewa. Tyle że wcześniej zaśpiewa „Dziwny jest ten świat”, bo to właśnie na tej scenie ten utwór został wykonany przez Czesława Niemena po raz pierwszy – zdradziła Terentiew.

Trzeba przyznać, że dla fanów artysty będzie to prawdziwa gratka. Po długim braku koncertów nie tylko usłyszą Michała na żywo, ale będą mieli okazję poznać nowy utwór, który dla nich przygotował.


Michał Szpak – Sopot Top of the Top 2019

Michał Szpak – Sopot Top of the Top 2019

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak – Sopot 2019 Top of the Top

Michał Szpak – Sopot 2019 Top of the Top

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×