Szukaj

Najpiękniejsza WAG Super Bowl 2021 ma polskie korzenie! Ta blondynka o dorodnych kształtach kocha odsłaniać ciało. Oj, ma się czym chwalić

Camille Kostek

Camille Kostek

Finał Super Bowl 2021 za nami. Wśród kibiców nie zabrakło też pięknych WAGs. Jedna z nich ma polskie korzenie. To prawdziwa ślicznotka.

Finał Super Bowl 2021 to jedno z popularniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Odbyło się ono w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego. Fani futbolu amerykańskiego tłumnie zgromadzili się przed telewizorami, by śledzić sportowe rozgrywki. Podczas wydarzenia można było obserwować nie tylko świetną grę, ale także koncerty największych artystów.

Na scenie pojawiła się cała plejada gwiazd. Hymn wykonali Jazmine Sullivan i Eric Church. Przed publicznością wystąpiła H.E.R., która zaśpiewała America The Beautiful. O dobry nastrój w czasie meczu zadbał The Weeknd. Nie zabrakło też Miley Cyrus, która zaprezentowała swoje największe przeboje. Artystka zachwycała nie tylko głosem, ale także stylizacjami, które można zobaczyć tutaj.

Kim jest Camille Kostek? Najatrakcyjniejsza WAG Super Bowl 2021

W tegorocznym finale zmierzyły się ze sobą drużyny Kansas City Chiefs i Tampa Bay Buccaneers. Zwyciężyła druga z wymienionych ekip. Spotkanie zakończyło się wynikiem 31:9. Z siódmego mistrzostwa cieszył się rozgrywający Buccaneers – Tom Brady.

Za sukcesem sportowców stoją nie tylko ich talent oraz determinacja w czasie treningów. Często kluczową rolę odgrywają też ich partnerki, piękne WAGs, które towarzyszą im podczas meczów. Wśród nich jest też 28-letnia Camille Kostek, partnerka Roba Gronkowskiego, który obecnie reprezentuje barwy ekipy Tampa Bay Buccaneers.

Zakochani poznali się sześć lat temu. Kostek była wówczas cheerleaderką. Od prawie dwóch lat jest jednak jedną z najważniejszych modelek Sport Illustrated. Blond piękność w swojej codziennej pracy może liczyć na wsparcie ukochanego. W jednym z wywiadów tak podsumował jej osiągnięcia:

To niewiarygodne, że moja dziewczyna jest modelką sportowych strojów kąpielowych.

Partnerzy wzajemnie się wspierają, a nawet razem trenują. Kostek w jednym z wywiadów podkreślała, że nie chce przejść do kolejnego ćwiczenia, jeśli nie uda się jej zrobić połowy ćwiczeń, które ma za sobą partner:

Wyznacza standardy na naprawdę wysokim poziomie. Nie chcę przejść do kolejnego ćwiczenia, jeśli nie uzyskam przynajmniej połowy tego, co Rob – podkreślała Kostek.

Camille Kostek stara się aktywnie prowadzić konto na Instagramie. Regularnie dodaje nowe zdjęcia, wśród których nie brakuje odważnych ujęć w skąpych strojach kąpielowych. Każde z nich cieszy się sporą popularnością. Dowodem może być fakt, że zdobywają dziesiątki tysięcy polubień i setki pozytywnych komentarzy. Aktualnie jej profil obserwuje ponad 806 tys. fanów. Dodajmy, że Robert Gronkowski, znany w USA jako Rob, podobnie jak jego partnerka, także ma polskie korzenie. Jego przodkowie pochodzą z Mazur, Gdańska i Suwałk.


Camille Kostek i Rob Gronkowski

Camille Kostek i Rob Gronkowski

Camille Kostek i Rob Gronkowski

Camille Kostek i Rob Gronkowski

Camille Kostek spełnia się jako modelka

Camille Kostek spełnia się jako modelka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×