Adam Levine rozpalił tłumy na Super Bowl 2019! Takiego show nie dał od bardzo dawna [WIDEO]

Adam Levine

Adam Levine

Adam Levine na Super Bowl 2019

Super Bowl 2019 za nami! Podczas przerwy meczowej na scenie zaprezentowali się Maroon 5, jednak to ich wokalista – Adam Levine przyciągnął najwięcej uwagi. Gwiazdor rozebrał się na scenie i rozgrzał tłum do czerwoności. Zobaczcie nagranie!

53. finał ligi NFL, czyli finałowy mecz amerykańskiego futbolu już za nami. Po raz szósty triumfowała drużyna New England Patriotis, jednak to występ w przerwie meczowej był najbardziej emocjonującą chwilą wieczoru. Podczas Super Bowl na scenie zaprezentował się zespół Maroon 5. Spektakularnemu show  daleko było do występów takich gwiazd jak Lady Gaga, czy Beyonce, ale Adam Levine zadbał o to, by fanki miały co wspominać w nadchodzących miesiącach.

Seksowny piosenkarz wykonując chyba największy hit zespołu – Moves Like Jagger postanowił rozerwać swoją koszulkę. Na stadionie natychmiast zrobiło się goręcej! Artysta pochwalił się wyrzeźbioną klatką piersiową i pokazał wszystkie swoje tatuaże. I choć niektórzy słusznie zwracają uwagę na brak Christiny Aguilery, która w oryginale wykonuje piosenkę razem z Adamem, jego zachowanie zrekompensuje jej nieobecność.

Oprócz wspomnianego utworu na stadionie w Atlancie zabrzmiały także: Girls like you oraz She will be loved. Artystom na scenie towarzyszył gościnnie raper – Travis Scott, który prywatnie jest partnerem Kylie Jenner.

Zobaczcie kipiącego seksem Adama i jego zespół na scenie. Dali radę?

Fanka skrytykowała figurę Anny Lewandowskiej! Trenerka uraczyła ją mistrzowską ripostą

Agnieszka Kaczorowska wybrała klasyczne imię dla swojego dziecka! Będzie syn czy córka?

Joanna Brodzik dołączy do „M jak Miłość”?! Gwiazda postawiła produkcji twarde warunki


Adam Levine - Super Bowl 2019

Adam Levine - Super Bowl 2019

Adam Levine - Super Bowl 2019

Adam Levine - Super Bowl 2019

Adam Levine - Super Bowl 2019

Adam Levine - Super Bowl 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×