To już dziś! Super Bowl 2016: gdzie oglądać i o której? Wystąpi plejada gwiazd: Beyonce, Lady Gaga… Kto jeszcze?

Super Bowl 2016 wyniki oglądalności

Super Bowl 2016: gdzie oglądać? Kto wystąpi?

Super Bowl 2016 to legendarny już finał ligi NFL, czyli prestiżowych rozgrywek futbolu amerykańskiego na świecie. Już tej nocy (z niedzieli na poniedziałek naszego czasu) zmierzą się drużyny Carolina Panthers i Denver Broncos.

W tym roku odbędzie się 50. edycja wielkiego finału ligi. Ekipy rozegrają mecz na Levi’s Stadium w Santa Clara. Spotkanie obejrzy 75 tysięcy widzów na stadionie. Średnia cena biletu na to wydarzenie to niemal 6 350 dolarów czyli ponad 25 tysięcy złotych!

Według statystyk mecz obejrzy nawet ponad miliard widzów na całym świecie! Reklamodawcy od dawna zacierali ręce i przygotowali specjalne spoty. Za 30 sekund musieli zapłacić 5 milionów dolarów.

Kto wystąpi na Super Bowl 2016?

Dla tych, którzy będą śledzić spotkanie przed telewizorami mamy małą podpowiedź. Sprawdźcie, co i gdzie będzie można zobaczyć. W przerwie meczu zaśpiewa zespół Coldplay. Dołączą do niego Beyonce i Bruno Mars.

W tym roku hymn zaśpiewa Lady Gaga, a słynny utwór America the Beautiful wykona Chór Wojsk USA. Ponadto możemy liczyć na takie wykonania

Hymn (ASL) – Marlee Matlin
Super Bowl Pre-Game Show – Sam Hunt, Seal
Late Show z Stephenem Colbertem (po meczu) – Tina Fey, Margot Robbie, Will Ferrell, Megyn Kelly, Michael Keegan-Key, Jordan Peele
Late Late Show z Jamesem Cordenem (po meczu) – Zac Efron, Anna Kendrick, Cindy Crawford, Elton John

Super Bowl 2016: gdzie obejrzeć?

W Polsce Super Bowl 2016 można oglądać na kilka sposobów. Posiadacze kanału ELEVEN SPORTS będą mogli śledzić spotkanie już od 23:30. Dla chcących zobaczyć spotkanie w sieci jest inna możliwość. Na player.pl będzie dostępny płatny stream. 

Ponadto Super Bowl 2016 pokaże na żywo telewizja CBS. Link do transmisji znajdziecie tutaj

Bruno Mars na próbach przed Super Bowl 2016

Bruno Mars na próbach przed Super Bowl 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×