Szukaj

Hit czy kit? Meghan Markle i księżna Kate oceniły suknię ślubną księżniczki Eugenii!

suknia ślubna księżniczki Eugenii. Opinie

Reakcja Meghan Markle i księżnej Kate na suknię ślubną Eugenii

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank, po wielu tygodniach przygotowań, 12 października stanęli na ślubnym kobiercu. Sakramentalne „tak” wypowiedzieli w obecności przyjaciół i rodziny, wśród których nie brakowało gości z pierwszych stron gazet. Eugenia tego dnia prezentowała się jak prawdziwa księżniczka, a jej wygląd wywołał żywiołowe reakcje.

Tłum gwiazd na ślubie księżniczki Eugenii! Nawet u Meghan i Harry’ego nie było tylu celebrytów!

Panna młoda przez długi czas swoją suknię ślubną utrzymywała w tajemnicy. Nic więc dziwnego, że kiedy wkroczyła do kościoła, goście byli wyraźnie zaskoczeni. Okazuje się, że oszołomiony wyglądem księżniczki był nie tylko świeżo upieczony mąż. Pozytywnie zaskoczone były także Meghan Markle i księżna Kate.

Księżna Cambridge i księżna Sussex w towarzystwie mężów wspierały księżniczkę Eugenię. W kościele pojawiły się prawie pół godziny przed uroczystością, gdzie zajęły przeznaczone dla nich miejsca.

Okazuje się, że kiedy Kate i Meghan zobaczyły księżniczkę Eugenię, były wyraźnie zaskoczone. Podobną reakcję Eugenia wywołała u  księżniczki Anny, jej córki Zary Tindall i męża Mike’a Tindalla, a także Autumn i Peter’a Phillipsów.

Reakcja zebranych wydaje się być w pełni uzasadniona, a to wszystko dzięki świetnym efektom pracy Petera Pilotto i Christophera De Vosa. Suknia ślubna Eugenii to prawdziwe dzieło sztuki stworzone z ciężkiej satyny.

Dopasowana od bioder w górę, z bardzo ciekawym łódkowym dekoltem, odsłaniała ramiona i pięknie eksponowała szyję. Rozkloszowanie od pasa w dół i obszerna spódnica sprawiły, że wszystkie niedoskonałości panny młodej zostały zamaskowane.

A Wam jak się podoba?

Wszyscy przeoczyli to na ślubie książęcej pary! Kate i William złamali protokół podczas ceremonii!

Dzieci księżnej Kate największymi gwiazdami na ślubie księżniczki Eugenii! Charlotte zrobiła coś przeuroczego!

Wszyscy patrzyli na Pippę Middleton! Siostra Kate skradła show swoim ogromnym ciążowym brzuszkiem


Jack Brooksbank i księżniczka Eugenia w trakcie ceremonii

Jack Brooksbank i księżniczka Eugenia w trakcie ceremonii

Suknia ślubna księżniczki Eugenii - Peter Pilotto

Suknia ślubna księżniczki Eugenii - Peter Pilotto

Suknia ślubna księżniczki Eugenii - Peter Pilotto

Suknia ślubna księżniczki Eugenii - Peter Pilotto

Dodaj komentarz

  • Asia pisze:

    Nie podoba mi się…

  • Normalny Człowiek XXI wieku. pisze:

    o mój boże! Jaka ta eugienia jest paskudna! Już ładniej wygląda psia kupa! A sukienka koszmar! Wygląda jak stara szmata albo jak firanka u mojej babci! Czegoś równie ochydnego nigdy na oczy nie widziałam! Ocena : -10000/10! Paskudztwo!

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×