Mama Ani Przybylskiej oddała na licytację osobistą pamiątkę po córce. To prawdziwa gratka dla fanów

Krystyna Przybylska

Krystyna Przybylska

Sukienka Anny Przybylskiej trafi na aukcję charytatywną. Pięknym gestem wsparła jedną z fundacji jej mama Krystyna Przybylska, która postanowiła wesprzeć organizatorów, przekazując kreację należącą niegdyś do jej córki. 

Anna Przybylska była jedna z najbarwniejszych i najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Na scenie zadebiutowała wiele lat temu, a sporą popularność przyniósł jej udział w serialu Złotopolscy. Wcieliła się tam w postać zabawnej i nieco roztargnionej policjantki, Marylki. Kolejne zawodowe propozycje posypały się jak z rękawa. Aktorka miała bardzo napięty grafik, grała w filmach, serialach, występowała w reklamach i miała cały czas apetyty na więcej.

Udało jej się także połączyć karierę z życiem rodzinnym. Przez kilkanaście lat była związana z Jarosławem Bieniukiem. Chociaż nigdy nie zalegalizowali swojego związku, to doczekali się trojga dzieci. Razem wychowywali 19- letnią już Oliwię, która również powoli wkracza do show-biznesu, a także dwóch synów: Jasia i Szymona. Niestety życie gwiazdy przerwała wiadomość o chorobie. Ania zmagała się z nowotworem trzustki i pomimo wielu starań nie udało jej się wygrać z chorobą. Zmarła 5 października 2014 roku.

Sukienka Anny Przybylskiej trafiła na aukcję charytatywną

Pamięć o Ani na zawsze pozostała w sercach nie tylko jej rodziny, ale także fanów, którzy cały czas z sentymentem wracają do jej ról. Mama aktorki postanowiła popularność ukochanej córki zmienić w coś niezwykle dobrego. Krystyna Przybylska przekazała na akcję charytatywną jedną z jej sukienek. To niezwykle szlachetny gest, biorąc pod uwagę wartość sentymentalną tej kreacji. Gwiazda kupiła ją specjalnie na premierę filmu Bilet na Księżyc. Jest to projekt Rolanda Moureta. Ze względu na chorobę nie zdołała już uczestniczyć w wydarzeniu. Sukienka pojawi się w serwisie aukcyjnym już 5 sierpnia.

Ktoś, kto wylicytuje sukienkę Ani zapraszam serdecznie do siebie. chciałabym spędzić z taką osobą czas. Na pewno będzie to dla mnie i zaszczyt, a jednocześnie i wiele wspomnień – mówi Krystyna Przybylska.

Pieniądze, które zostaną zebrane podczas licytacji, trafią do Hospicjum imienia ks. Dutkiewicz w Gdańsku. To właśnie ta placówka wspierała Anię w trakcie walki z nowotworem. Kreację należącą do aktorki będzie można wylicytować na aukcji w serwisie Allegro.

Celem szlachetnej akcji jest zebranie 100 tys. złotych w 30 dni. Oprócz mamy Ani Przybylskiej do akcji włączyło się także wiele innych gwiazd, które przekazały osobiste przedmioty na licytację. Wśród nich są między innymi: Martyna Wojciechowska, Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Bonda, Kasia Bujakiewicz, Kasia Zielińska, Marzena Rogalska, Gabi Drzewiecka, Marta Manowska, oraz wiele innych osób znanych z pierwszych stron gazet.

Pierwsze aukcje znajdziecie już dzisiaj w serwisie Allegro, a w naszej galerii możecie zobaczyć przedmioty, które zdecydowały się przekazać gwiazdy na akcję — Moda z sercem- gwiazdy wspierają Hospicjum Dutkiewicza.


Sukienka Ani Przybylskiej zdj. Łukasz Wajszczyk

Sukienka Ani Przybylskiej zdj. Łukasz Wajszczyk

Sukienka Aleksandry Kwaśniewskiej zdj. Łukasz Wajszczyk

Sukienka Aleksandry Kwaśniewskiej zdj. Łukasz Wajszczyk

Sukienka Aleksandry Kwaśniewskiej zdj. Łukasz Wajszczyk

Sukienka Aleksandry Kwaśniewskiej zdj. Łukasz Wajszczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×