Jesienna stylizacja Kasi Cichopek wywołała skrajne emocje. Jedni zachwalają, a inni polecają zatrudnić stylistę. Co poszło nie tak?

Kasia Cichopek - jesienna stylizacja

Kasia Cichopek - jesienna stylizacja

Kasia Cichopek zapozowała w jesiennej scenerii. Stylizacja, jaką wybrała, wywołała sporo emocji. Co piszą fani gwiazdy M jak miłość?

Kasia Cichopek jest ostatnio na językach całej Polski. W swoje 40. urodziny ujawniła związek z Maciejem Kurzajewskim i od tego momentu nie cichnie burza w mediach. Wszystko odbyło się, kiedy zakochani przebywali w Izraelu. Poszli za ciosem i nawet połączyli się na żywo ze studiem Pytania na śniadanie, gdzie skomentowali łączącą ich relację.

Cichopek i Kurzajewski wrócili już do śniadaniówki i codziennych zajęć. Mimo obaw, ich pozycja jako duetu nie jest zagrożona. Zachowują się w pełni profesjonalnie. Dzięki temu cieszą się imponującymi wynikami oglądalności. Wiadomo także, że mimo iż nie ukrywają już łączącego ich uczucia, nie zamieszkali razem. Po sobotnim dyżurze Kasia sama wróciła do domu, a potem zrobiła sesję dla swoich fanów.

Nieudana stylizacja Kasi Cichopek. Co piszą internauci?

Katarzyna Cichopek nie zaprzestała codziennych publikacji na Instagramie. Dużą część swoich dochodów czerpie z social mediów i to także tam pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jest bardzo prężnie działająca influencerką. W sobotę opublikowała zdjęcia w jesiennej scenerii i takiej też stylizacji. Pozuje w otoczeniu dyń, ubrana w proste jeansy, szary golf z wycięciem, a także kurtkę w kratę ze skórzanymi klapami i wstawkami na rękawach. Całość uzupełniła czapką z daszkiem, czarną torebką i wiązanymi lakierowanymi botkami na obcasie.

Tym razem fanki Kasi są mocno podzielone jeśli chodzi o ocenę wybranej przez nią stylizacji.

  • Niekoniecznie takie zestawienie. Przekombinowane to wszystko.
  • Chyba kryzys jakiś wyglądu tu nastapił dzisiaj. Zdecydowanie na nie.
  • Jedni nałożą na siebie worek i wyglądają fenomenalnie, innym nawet drogie metki nie pomogą. Kasiu, zatrudnij stylistę.
  • Tym razem nie podoba mi się pani stylizacja .

Nie zabrakło jednak i takich, którym strój się spodobał:

  • Świetna stylizacja pozdrawiam.
  • Pani Kasiu, jak zawsze przepieknie.
  • Stylizacja ubrań Rewelacyjna i Petarda.
  • Pięnie – piszą.

A wam jak się podoba?


Kasia Cichopek - jesienna stylizacja

Kasia Cichopek - jesienna stylizacja

Kasia Cichopek - jesienna stylizacja

Kasia Cichopek - jesienna stylizacja

Kasia Cichopek - jesienna stylizacja

Kasia Cichopek - jesienna stylizacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×