Szukaj

Zapominany projektant skrytykował ciężarną Małgorzaty Rozenek, ale mu nie wyszło. Jego słowa oburzyły fanów

Małgorzata Rozenek czy dobrze się ubiera?

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Gwiazda już nie ukrywa swojego stanu, wręcz przeciwnie, decyduje się nawet na stylizacje podkreślające jej ciążowy brzuszek. Plich, projektant o którym w ostatnim czasie nieco przycichło, ocenił jej styl. Co powiedział? 

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Gwiazda zostanie mamą w połowie przyszłego roku, o czym wiadomo od niedawna. Tą radosną wiadomość podczas koncertu zespołu IRA przekazał lider grupy Artur Gadowski. Przyszli rodzice nie tylko otrzymali mnóstwo gratulacji od rodziny i przyjaciół, ale są jeszcze bardziej niż kiedyś obserwowani przez fotoreporterów, a także kolorową prasę.

Małgorzata Rozenek w ciąży nie jest stylowa?

Czy Rozenek w ciąży ubiera się stylowo? Przyszła mama znana jest z tego, że regularnie umieszcza w sieci swoje stylizacje, które często bywają bardzo odważne. To nie podoba się projektantowi Krzysztofowi Pliszczyńskiemu, znanemu lepiej pod pseudonimem Plich. Mężczyzna kiedyś regularnie brylował na salonach, a także organizował głośne pokazy mody, o których mówiło się tygodniami. Ostatnio zamiast na pozowaniu skupia się na pracy, tworząc nowe kolekcje.

Jako specjalista w swojej branży został poproszony przez agencję Newseria Lifestyle o ocenę stylu Małgorzaty Rozenek. Skomplementował jej fryzurę, dodając, że nie do końca jest przekonany, co do sposobu jej ubierania się:

Małgorzata Rozenek ma fajną fryzurę, ostatnio nowe cięcie, bardziej wyraziste, agresywne. Myślę, że chciała pokazać swój charakter. Jednak uważam, że styl pani Małgorzaty to przesada. Jak ktoś chce nosić tytuł Lady Margaret, to długość zobowiązuje – stwierdził w wywiadzie z Newseria Lifestyle.

Ciężarna Małgorzata Rozenek w żółtej stylizacji na zakupach

Ciężarna Małgorzata Rozenek w żółtej stylizacji na zakupach

Czyżby tą wypowiedzią próbował o sobie przypomnieć? Jeśli tak, udało mu się to doskonale. Jego ocena stylu Rozenek błyskawicznie obiegła media i trafiła m.in. na serwis Plotek.pl. Część internautów nie mogła się zgodzić z jego słowami, co wyrażała w komentarzach pod artykułem:

  • Wkurza mnie takie męskie patrzenie z góry na kobiety. Wyjdzie taki mądrala ze swoim „od matek oczekujemy klasy”, a potem kobiety w ciąży dołują się że nie wyglądają wystarczająco dobrze.
  • Wygląda pięknie i żałosne są te opinie. Bo jeżeli by się nie przyznała, że jest w ciąży, to byłoby ok.

To niejedyne opinie internautów, które są przychylne dla Małgosi. Nie jest tajemnicą, że Rozenek w sieci śledzi milion osób, a dla sporej części kobiet stanowi inspirację. Dowodem może być fakt, że niemal każdy ze strojów, w którym pokazuje się gwiazda, błyskawicznie znika ze sklepowych półek.

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała zaokrąglony brzuszek. A jak wyglądała w poprzednich ciążach? Mamy stare zdjęcia

 

 

 


Małgorzata Rozenek w czerwonej sukience

Małgorzata Rozenek w czerwonej sukience

Małgorzata Rozenek podziękowała klinice za opiekę

Małgorzata Rozenek podziękowała klinice za opiekę

Ciężarna Małgorzata Rozenek w żółtej stylizacji na zakupach

Ciężarna Małgorzata Rozenek w żółtej stylizacji na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×