Szukaj

Dominice Gwit oberwało się od zbulwersowanych fanów: „Ulice płoną, a ty wciskasz szajs”. Ale się zdenerwowała

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit, jak na influencerkę przystało, chętnie pokazuje swoje nowe stylizacje. Pod ostatnią zrobiło się gorąco w komentarzach. Internauci zarzucili aktorce brak zaangażowania w Strajk Kobiet. Odpowiedziała bardzo dosadnie na gorzkie słowa.

Dominika Gwit popularność zyskała dzięki roli w filmie Galerianki. Zagrała Grubą – przyjaciółkę Mileny, głównej bohaterki. Potem otrzymała kolejne propozycje zawodowe. Wystąpiła m.in. w Przepisie na życie oraz pojawiła się na przesłuchaniach do X-Factora.

Dominika Gwit pokazuje płaszcz, a fani grzmią. O co poszło?

Prywatnie Dominika od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Wojciecha Danuszewskiego, a na Instagramie spełnia się jako influencerka. Aktorka chętnie prezentuje swoje pomysły na sezonowe stylizacje. Wczoraj pokazała swój jesienny komplet, w którym główną rolę odegrał różowy płaszcz. Kolor pięknie zgrał się z czarno-zieloną suknią i lekkimi, ciemnymi rajstopami.

Uśmiechnięta Dominika zapozowała w parku, pod drzewem. W końcu to jedno z niewielu miejsc, w którym nie ma obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną. Gwit życzyła fanom miłego tygodnia.

Internauci na post swojej ulubienicy zareagowali głównie pozytywnie. Przekazywali pozdrowienia, wysyłali wirtualne buziaki i komplementowali jej nową stylizację. Pojawiły się jednak komentarze, które nie przypadły Dominice do gustu. Gwiazda plus size postanowiła je usunąć, co nie umknęło uwadze niektórym osobom obserwującym jej profil:

Serio pokasowałaś komentarze? Musisz być mega sfrustrowana. Nigdy tego nie robiłaś – zapytała internatuka.

Tym razem Dominika postanowiła zareagować na zaczepkę. Wytłumaczyła fance, z jakiego powodu kasuje niektóre opinie:

Wiele ludzi się tutaj nawzajem obraża. A na brak kompletnego szacunku nie ma mojej zgody. Wszystkiego dobrego pani życzę.

Pod adresem Dominiki pojawiły się także inne uwagi. Część obserwatorów uważa, że publikowanie stylizacji w czasie, gdy na ulicach strajkują tysiące kobiet, jest nie na miejscu:

  • Lubiłam panią, ale obecnie są w Polsce ważniejsze rzeczy, niż promocja ubrań. Jestem rozczarowana.
  • Myślałam, że będzie dzisiaj pani ubrana na czarno, tak jak większość polskich kobiet.
  • Ulice płoną, a ty wciskasz jakiś szajs.
  • A chociaż w tym trudnym okresie nie można przestać z tymi reklamami? To jakiś grafik jest kiedy muszą się pojawiać?

Co na to artystka?

W związku z tym nie ma już nic innego na świecie? Nie można nic innego robić, tylko wstawiać nakładki na Instagram? Proszę mi wierzyć, że jestem cały czas rozstrzęsiona i zmartwiona sytuacją w kraju. Przeżywam to po swojemu. Bo mam wolność wyboru. Przynajmniej w tym względzie.

Jak oceniacie postawę Dominiki? W końcu ma prawo prowadzić swój profil na własnych zasadach.


Dominika Gwit w różowym płaszczu

Dominika Gwit w różowym płaszczu

Dominika Gwit w żółtej sukni na evencie modowym

Dominika Gwit w żółtej sukni na evencie modowym

Dominika Gwit świętuje urodziny

Dominika Gwit świętuje urodziny

Dodaj komentarz

  • Ja pisze:

    Kobiety zwariowały na punkcie strajku. To że ktoś nie bierze w nich udziału nie oznacza że jest im przeciwny. A nawet jeśli to co? Czy właśnie nie o to strajkują kobiety? O prawo do wyboru? Każdy z nas ma wybór, iść na strajk albo nie iść i to każdego indywidualna sprawa. Ja sama nie uczestniczę w strajkach ponieważ nie popieram ich w 100% Oczywiście prawo do wyboru powinnyśmy mieć w przypadku chorych dzieci ,ale niestety strajki stają się bardziej agresywne i stronnicze. Kobiety chcą całkowitego zalegalizowania aborcji i na to się nie godzę! Nie godzę się na niszczenie kościołów, wykrzykiwanie wulgaryzmów i całą brutalność tych manifestacji ! I nawet jeżeli ktoś mi powie że to mój obowiązek żeby wspierać kobiety na strajkach nigdy w życiu tam nie pójdę. O moich poglądach mówię głośno, podpisuje petycje, ale jeżeli chodzi o strajki w takiej formie jak są teraz mówię stanowcze nie!

  • Gość pisze:

    Jeśli nie ma ochoty manifestować swoich poglądów to wcale nie musi . Kropka .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×