Mega gwiazda „Europy da się lubić” ma potężne problemy. Steffen Möller wraca na czołówki w świetle dramatu

Steffen Möller

Steffen Möller

Steffen Möller ma poważne kłopoty. Gwiazdor Europa da się lubić musi się mierzyć m.in. z chorobą matki, ale to dopiero początek jego dramatu. Sprawdźcie, co udało się ustalić jednemu z tygodników.

Steffen Möller jest niemieckim aktorem, pisarzem i kabareciarzem. Popularność w Polsce przyniósł mu program Europa da się lubić, w którym występował regularnie do samego końca. 21 czerwca 2008 roku wziął udział w ostatnim odcinku programu, Europa bye, bye. Show otworzyło mu drzwi do kariery. Przez pięć lat grał w serialu M jak miłośćPotem był gospodarzem pierwszej edycji programu TVP2Załóż się. 

Z czasem zainteresowanie jego osobą nieco spadło. Steffen skupił się na wykładach na uniwersytetach, a także na wydaniu książek na temat życia Niemca w Polsce.

Steffen Möller ma poważne problemy. Co dzieje się z gwiazdą Europa da się lubić?

Möller jakiś czas temu gościł w Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak opowiedział o swoim aktualnym życiu. Zdradził, że pandemia koronawirusa negatywnie wpłynęła na jego karierę, a przez to też na zarobki. Chociaż od 10 lat pojawia się w różnych miejscach i spotyka się z widzami, przez sytuację na świecie nie mógł tego robić:

Od marca dałem jeden występ, pandemia działa zabójczo – powiedział.

Rewia podaje, że to nie koniec jego dramatu. Niedawno gwiazdor wrócił do Niemiec, żeby zająć się chorą matką. Jak wyjawił tygodnikowi, jego rodzicielka wymaga nieustającej opieki. Przez sytuację, w jakiej się znalazł, rozważał sprzedaż swojego warszawskiego mieszkania. Na razie wstrzymał się z tym pomysłem. Ma nadzieję na powrót do naszego kraju. Wierzy, że sytuacja wkrótce się poprawi:

Na szczęście istnieje cudowne, moje ulubione polskie słowo „trudno”, które pozwala wytrzymać tę sytuację — komentował Steffen Möller w rozmowie z tygodnikiem.

Gwiazdor nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Nagrywa podcasty skierowane do polskiej publiczności, a także chce wrócić do występowania na scenie. Zaplanował całą trasę i program spotkań. Trzymamy kciuki, by udało się mu go zrealizować.


Europa da się lubić

Europa da się lubić

Steffen Möller obecnie

Steffen Möller obecnie

Steffen Möller 2000 rok

Steffen Möller 2000 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×