Dramat gwiazdy „TzG”. Stefano Terrazzino w jednej chwili stracił wszystko: „Zostałem na lodzie”

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino miał ambitne plany związane z jego karierą tancerza. Niestety wszystko pokrzyżowała panująca pandemia koronawirusa. Teraz tylko liczy straty.

Stefano Terrazzino jest utalentowanym tancerzem, którego możemy oglądać w programie Taniec z Gwiazdami. Podczas udziału w tanecznym show miał okazję być w parze z najsławniejszymi Polkami. Osiągał niemałe sukcesy. W IV edycji show w TVN-ie wygrał finał wraz z Kingą Rusin.

Choć urodził się w Niemczech, to z pochodzenia jest Włochem – Sycylijczykiem. Jego dwaj młodsi bracia Vincenzo i Marco są piłkarzami, natomiast Stefano za namową rodziców w wieku 16 lat rozpoczął naukę tańca. Jego pierwszą partnerką taneczną była Ewa Szabatin. To za jej namową w 2005 roku przeprowadził się do Polski.

Plany Stefano Terrazzino legły w gruzach. Co stracił?

Czas pandemii koronawirusa spowodował, że wszystkie aktywności związane z zawodową karierą tancerza zostały zawieszone w czasie. Programy, w których brał udział, na razie nie mają swoich kontynuacji. Niestety sytuacja epidemiologiczna miała także wpływ na prywatne plany artysty.

Okazuje się, że już jakiś czas temu rozpoczął realizację swojego największego marzenia. Wyremontował hotel na Sycylii i miał tam zamiar udzielać profesjonalnych lekcji tańca.

Projekt stanął w miejscu. Musiałem odwołać zapowiedziane turnusy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystko straciłem, zostałem na lodzie – mówił przejęty w Na Żywo.

Stefano, który na co dzień mieszka w Polsce, zmierzał organizować zajęcia w swojej sycylijskiej posiadłości. Chętne osoby miały uczyć się tańczyć, śpiewać oraz gotować. Wszystko szło sprawnie do marca. Koronawirus zmienił wszystko.

Ekipa odeszła, gdy wybuchła epidemia – powiedział jego przyjaciel.

Terrazzino jest bardzo zaniepokojony całą sytuacją, gdyż nie wie, co będzie dalej. Na domiar złego nie może polecieć na miejsce, by znaleźć nowych wykonawców.

Nie wiem kiedy, i czy w ogóle zostanie ukończony amfiteatr, który zaplanowałem. Smutne to, ale staram się widzieć wszystko w jasnych barwach – dodaje tancerz.

Jednak ma nadzieję na to, że wszystkie trudności niedługo się zakończą, a on znów będzie mógł zaprosić gości na Sycylię. Niestety obecnie, jak wiele gwiazd, pozbawiony jest dochodów. Ta sprawa również przysparza mu wielu zmartwień.


Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×