Szukaj

Jeszcze krytyka czy już chamstwo? Stefano Gabbana wyśmiał Selenę Gomez. Fani chcą go rozszarpać

Selena Gomez obrażona przez projektanta

Stefano Gabbana obraził Selnę Gomez

Selena Gomez jest jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek na świecie. Na Instagramie obwołano ją królową, bo żadna inna gwiazda nie zgromadziła tylu followersów, a jej single i albumy sprzedają się jak świeże bułeczki. Logicznym jest więc, że obrażanie jej lub próby poniżania, zwłaszcza gdy stoi się na czele firmy wartej miliony, nie jest zbyt mądre. Stefano GabbanaDolce&Gabbana najwyraźniej nie dostał notki, bo pod jednym ze zdjęć Gomez popełnił marginalny błąd.

Nie dość, że się zapędził, to zrobił to jeszcze w wyjątkowo chamski sposób. Jeden z fanowskich profili na Instagramie udostępnił sklejkę zdjęć Seleny w czerwonych kreacjach, w których pojawiała się na przestrzeni lat i kazał fanom wybrać tę najładniejszą. Pod fotografią pojawił się komentarz samego Gabbany, w którego kreacjach Selena również występowała na dużych wydarzeniach… ale tego nikt się nie spodziewał:

Jaka ona jest brzydka!

Fani gwiazdy, samych siebie określający mianem Selenators niemal go rozszarpali. Od komentarzy krytykujących zachowanie projektanta po te, w których padały wyraźne groźby i ciężkie obelgi – w social mediach można znaleźć teraz niemal wszystko. Internauci domagają się, by projektant przeprosił gwiazdę, która od miesięcy mówi o samoakceptacji i nawołuje do kochania wszystkich bez względu na wygląd.

Mają na to jednak małe szanse. Projektant słynie z obraźliwych, kontrowersyjnych, często nawet homofobicznych komentarzy. Domenico Dolce, jego partner, wcale nie pozostaje w tyle. Panowie mają już na koncie kilka naprawdę głośnych skandali.

Pytaniem pozostaje tylko: jak udało im się utrzymać na rynku tak długo, obrażając wielkie gwiazdy?

Julia Wieniawa już niebawem będzie polską Seleną Gomez! Aktorka wyciąga asa z rękawa! [WIDEO]

Młodziutka Selena Gomez rozkochała w sobie 46-letniego amanta Hollywood! To dla niej rozwodzi się ze swoją piękną żoną?

Selena Gomez chce na zawsze zapomnieć o Justinie Biberze! Spotyka się już z kimś innym!


Stefano Gabbana szydzi z Seleny Gomez

Stefano Gabbana szydzi z Seleny Gomez

Selena Gomez, kreacja: Coach – MET Gala 2018

Selena Gomez, kreacja: Coach – MET Gala 2018

Selena Gomez - MET Gala 2016

Selena Gomez - MET Gala 2016

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×