Szukaj

Zdjęcia dzieci Anny Muchy trafiły do kalendarza! Jaka piękna niespodzianka na święta i Nowy Rok

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha przyszykował najbliższym piękną niespodziankę na święta. Jej dzieci trafiły do kalendarza, a ona sama na plakat. Zobaczcie, co o tym napisała na Instagramie.

Anna Mucha nie zostawia sobie przygotowań do świąt na ostatni moment. Już pomyślała o niespodziankach dla najbliższych. Tym, co przygotowała, pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że pomysł inspirujący.

Dzieci Anny Muchy trafiły do kalendarza

Anna Mucha oprócz kariery w show-biznesie może pochwalić się także sukcesami w życiu osobistym. Wychowuje dwoje dzieci: 8-letnią Stefanię i Teodora, który w tym roku skończył 5 lat. Gwiazda czas kwarantanny spędziła razem z nimi, a one dostarczały jej wielu wrażeń. Rozkoszowała się każdą chwilą, ponieważ w codziennej gonitwie nie miała do tej pory zbyt dużo wolnego czasu, więc mogła nadrobić go właśnie w tym momencie.

Aktorka jest bardzo troskliwą mamą i stara się dbać o dobro swoich dzieci najlepiej, jak potrafi. Chociaż jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się z fanami tym, jak wygląda jej życie, to strzeże prywatności swoich potomków. W social mediach już kilka razy pojawiły się zdjęcia jej dzieci, jednak Ania twardo trzyma się tego, by nie pokazywać ich twarzy. Stefania i Teodor zawsze pozują tyłem, lub fotografie są tak wykadrowane, żeby nie pokazywać za dużo. Chętnie za to opowiada o ich wyczynach.

Nikt nie ma wątpliwości, że rodzina jest ważna dla Muchy, więc nie może dziwić fakt, że już zadbała o prezenty świąteczne. Wpadła na świetny pomysł, żeby dziadkom podarować kalendarz z wnukami i tym sposobem Stefania i Teodor właśnie tam trafiły. Ależ będzie niespodzianka!

Przyszly ! czekały, pamiętacie jak mówiłam Wam o prezentach personalizowanych, wyjątkowych i za naprawdę małe pieniądze !!! ?

(…) ja wybrałam duuuzy plakat (oddam go na aukcje charytatywna), i bardzo osobiste, rodzinne puzzle i kalendarz z dzieciakami dla Dziadków ❤️🤫 totalne wzruszenie ! bo nie ma niczego piękniejszego niż osobiste prezenty, a w tym roku szczególnie ! – napisała cała w emocjach.

Pomysł Ani bardzo spodobał się internautom. Piszą, że chętni się zainspirują, a niektórzy zwierzyli się, że to stały podarunek w ich repertuarze świątecznym.


Anna Mucha - świąteczne przygotowania

Anna Mucha - świąteczne przygotowania

Anna Mucha - świąteczne przygotowania

Anna Mucha - świąteczne przygotowania

Anna Mucha - dzieci

Anna Mucha - dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×