Zabójca Pawła Adamowicza próbuje uniknąć kary? Stefan W. znalazł sposób jak obejść prawo

Paweł Adamowicz - zamachowiec

Paweł Adamowicz - zamachowiec

Stefan W. próbuje udowodnić niepoczytalność?

Stefan W. śmiertelnie poranił Pawła Adamowicza, w konsekwencji czego prezydent Gdańska zmarł. Mężczyzna, chociaż będzie odpowiadać za zabójstwo, znalazł sposób by dostać jak najłagodniejszą karę.

Stefan W. przez pięć lat siedział w więzieniu, za co obwinia nie siebie i fakt że napadał na banki, a obecną opozycję. W ramach zadośćuczynienia śmiertelnie zaatakował Pawła Adamowicza, który pomimo starań lekarzy, zmarł po pięciogodzinnej operacji. Nożownik próbuje teraz udowodnić swoją niepoczytalność.

Ten finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tak skończyć się nie miał. Paweł Adamowicz, dumny z tego że zebrał ponad 5 tysięcy złotych, kilka godzin przed śmiercią zachęcał mieszkańców Gdańska i turystów, by przychodzili na finałowe światełko do nieba. Nie wiedział, że tym samym będzie to jego ostatnie takie wydarzenie.

Podczas finału na scenę wbiegł mężczyzna, który zadał prezydentowi trzy ciosy nożem. Chwilę później chwycił za mikrofon i zdradził dlaczego to zrobił:

Halo! Halo! Nazywam się Stefan W. , siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu, Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz.

Po śmierci Pawła Adamowicza, atakujący będzie odpowiadać za zabójstwo. Podobno mężczyzna ma plan na to, by otrzymać jak najniższy wyrok kary. Właśnie dlatego próbuje grać na niepoczytalność.

Jak informują dziennikarze Faktu atak na Adamowicza nie był pierwszym celem nożownika, który miał się przyznać do tego podczas przesłuchania. Twierdził, że 8 grudnia pojawił się w Warszawie i chciał dostać się do Pałacu Prezydenckiego. Podobno podczas przesłuchania przyznał, że podróżował statkiem kosmicznym.

Atak na prezydenta Dudę i podróż statkiem kosmicznym ma pokazać, że w chwili zabójstwa Adamowicza był niepoczytalny – przyznają eksperci w rozmowie z dziennikarzami.

Jak myślicie ta sztuczka uda mu się i uniknie ostrej kary?

Pogrzeb Pawła Adamowicza już dziś. Gdzie zostanie pochowany prezydent Gdańska?

Stefan W. katował ludzi na zlecenie? Ujawniono szokującą przeszłość nożownika z Gdańska!

Wiceprezydent Gdańska spotkał się z matką zabójcy Pawła Adamowicza. „Wielki gest!”

 

 


Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami fot. Facebook

Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami fot. Facebook

Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami fot. Facebook

Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami fot. Facebook

Paweł Adamowicz WOŚP

Paweł Adamowicz WOŚP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×