Szukaj

Zrobiło się poważnie. Małgorzata Rozenek właśnie poznała nową wielką miłość mężczyzny swojego życia. Jak na nią zareagowała?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek, nie po raz pierwszy, poznała wielką miłość mężczyzny swojego życia. Jak zareagowała? Zobacz zaskakujące zachowanie Perfekcyjnej.  

Małgorzata Rozenek, to gwiazda, która od dawna jest na topie. Pojawia się na największych branżowych imprezach, gdzie zachwyca stylizacjami, a jej posty w social mediach mają ogromne zasięgi. Pomimo tego, że jej kalendarz jest wypełniony niemal po brzegi, Perfekcyjna nie zapomina o tym, co najważniejsze – o rodzinie.

Zobacz: Luksus aż bije po oczach. Małgorzata Rozenek w butach za 3,5 tys. zł! Drogo? Za torebkę zapłaciła 3 razy więcej

Syn Małgorzaty Rozenek ma dziewczynę. Kim jest?

Gwiazda, wraz z najważniejszymi mężczyznami w jej życiu – mężem i synami, nie tylko spędza każdą wolną chwilę, ale co jakiś czas wybiera się na wakacje. Jej synowie są coraz doroślejsi. Świadczyć może o tym fakt, że starszy z nich 13-letni Staś, ma już swoją sympatię. Małgorzacie udało się ją ostatnio poznać:

Tak, ma pierwszą dziewczynę. Była już u nas w domu – wyznała gwiazda w jednym z wywiadów.

Zobacz: Edyta Górniak i Małgosia Rozenek w takich samych sukienkach z sieciówki! Gdyby nie detale, to wyglądałby identycznie

Małgorzata Rozenek z synami na rozpoczęciu roku szkolnego

Małgorzata Rozenek z synami na rozpoczęciu roku szkolnego

Okazuje się, że nie tylko Staś, ale także Tadeusz na swoim koncie ma przygodę miłosną. Miał 5 lat, kiedy oświadczył rodzinie, że się zakochał:

Poprosił wtedy, żebyśmy kupili pierścionek zaręczynowy, więc Radek pojechał z nim do znajomego jubilera, kupił pierścionek. Na szczęście to był czas komunii, więc udało się coś znaleźć. Tadzio do Mani z tym pierścionkiem poszedł, oświadczył się jej, a my, mamy bardzo to przeżywałyśmy. Krótko trwało to narzeczeństwo, bo tylko 3 dni – wspomniała z uśmiechem Rozenek.

Zobacz: Małgorzata Rozenek w skromnym sweterku popija ciepłą herbatę. Za ten modny ciuszek zapłaciła fortunę

 


Małgorzata Rozenek z synami – Wielki Mecz 2019

Małgorzata Rozenek z synami – Wielki Mecz 2019

Wielki Mecz 2019: Małgorzata Rozenek z synami Stanisławem i Tadeuszem

Wielki Mecz 2019: Małgorzata Rozenek z synami Stanisławem i Tadeuszem

Małgorzata Rozenek z synami – Wielki Mecz 2018

Małgorzata Rozenek z synami – Wielki Mecz 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×