Starszy syn Katarzyny Glinki ma dredy. Bardzo odważna fryzura jak na 9-latka

Syn Katarzyny Glinki ma dredy

Syn Katarzyny Glinki ma dredy

Katarzyna Glinka na zdjęciu z synami. Filip i Leo pozują przytuleni do uśmiechniętej mamy. My podziwiamy odważną fryzurę starszego z nich. Jak wygląda w dredach?

Katarzyna Glinka to według widzów jedna z najbardziej sympatycznych obecnie aktorek grających w polskich produkcjach. Choć na ekranach naszych telewizorów pojawiała się już od 2002 roku, między innymi w serialach Klan, Samo Życie czy Na dobre i na złe, to jednak największą popularność zdobyła dopiero w 2007 roku. Od tamtej pory wciela się w serialową Kasię Górkę w Barwach szczęścia.

Katarzyna Glinka to nie tylko świetna aktorka, ale także szczęśliwa mama. W 2012 roku na świat przyszedł jej synek, Filip, który jest owocem związku gwiazdy z Przemysławem Gołdonem, a rok temu razem z partnerem, Jarosławem Bienieckim, powitali synka, Leo.

Narodziny synka nie są jedynym ważnym wydarzeniem w życiu narzeczonych, które miało miejsce w ubiegłym roku. Kasia i jej ukochany budują dom. Chociaż mnóstwo pracy przed nimi, są pełni energii i troskliwie dbają o każdy szczegół. Glinka na Instagramie udostępniła zdjęcie z placu budowy – pokazała ogromne, puste przestrzenie.

Miejsce będzie wyjątkowe nie tylko dlatego, że zakochani chcą w nim zamieszkać i tworzyć rodzinę. Podobno właśnie tam chcą wziąć ślub i wyprawić wesele, o czym pisał jeden z tygodników.

Kasia Glinka na zdjęciu z synami. Jaka fryzurę ma Filip?

Katarzyna Glinka świetnie znajduje się w roli mamy. Niedawno pochwaliła się, że jej młodszy synek skończył roczek. Urocze zdjęcie z domowym tortem i pełnym miłości opisem podbiło serca jej fanów.

Zobacz: Glinka świętuje 1. urodziny synka. Nie było spektakularnego tortu, ani dekoracji. Aktorka zastąpiła to czymś o niebo cenniejszym

W poniedziałkowe popołudnie z kolei podzieliła się kolejnym kadrem. Tym razem pozuje ze swoimi chłopcami, szeroko uśmiechając się do obiektywu. Konsekwentnie nie pokazuje twarzy synów. W poście wyznała, że pandemia i wszystkie ograniczenia nauczyły ją, żeby cieszyć się z tego, co się ma.

Mam duży problem z tym, ze ze względu na trudności związane z obostrzeniami niewiele podróżuję. To moja pasja, napęd, paliwo, za każdym razem cudowna przygoda, którą przeżywam. Zarażam nią moje dzieci, chętnie razem wyjeżdżamy. Nie mogę się doczekać kiedy rzeczywistość wróci do normy i znów podróżowanie stanie się normą…. Póki co uczę się pokory  i korzystam z tego co mam.

Podkreśliła, że jej synowie są najważniejsi w jej życiu.

A mam moich chłopaków. Razem spędzamy czas i w sumie to się liczy najbardziej. Niezależnie gdzie jesteśmy to ONI są najważniejsi. Tak mnie jakoś tchnęło dziś na zwierzenia. #matkawariatka#kocham#kochamich#son#syn#miłość#love#motherhood#mamabyc#

My patrzymy na włosy Filipa. Starszy syn Glinki ma już 9 lat, a na głowie dredy. Odważna fryzura może wskazywać na to, że chłopiec ma już sprecyzowane preferencje jeśli chodzi o uczesanie.


Syn Katarzyny Glinki ma dredy

Syn Katarzyny Glinki ma dredy

Katarzyna Glinka - 1. urodziny synka

Katarzyna Glinka - 1. urodziny synka

Syn Katarzyny Glinki, Leo, w maju skończy roczek

Syn Katarzyny Glinki, Leo, w maju skończy roczek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×