TVN świętuje 20 lat! Tak kiedyś wyglądały największe gwiazdy stacji! Ale się zmieniły! [STARE ZDJĘCIA]

Stare zdjęcia gwiazd TVN

3 października 2017 stacja TVN obchodzi swoje 20 urodziny. To właśnie dwie dekady temu, równo o 19:30 wystartował pierwszy odcinek Faktów, a widzowie poznali Tomasza Lista, który pojawił się w roli prowadzącego.

Specjalnie z tej okazji zabraliśmy stare zdjęcia gwiazd TVN-u, tak by móc zobaczyć jak wszyscy celebryci zmienili się przez ten długi, ale jakże szalony czas!

Przez ostatnie dwadzieścia lat telewizja Edwarda Miszczaka budowała swój wizerunek, dzięki któremu z roku na rok przed odbiornikami zasiadało coraz więcej telewidzów, aż w końcu TVN stał się stacją pierwszego wyboru. Rekord oglądalności należy wciąż do finałowego odcinka programu Big Brother, który obejrzało ponad 9 milionów osób!

Dzisiejszy solenizant zyskał swoją popularność dzięki takim produkcjom jak: Agent, Big Brother, Milionerzy, Taniec z Gwiazdami, Mam Talent i wiele, wiele innych fantastycznych oraz opartych na zagranicznej licencji programach.

Od samego początku TVN gromadził wokół siebie same niezwykłe osobowości. Dodatkowo od dnia swojej premiery stacja wylansowała niesamowicie dużo gwiazd, które do dziś nie znikają z pierwszych stron gazet.

Do grona najpopularniejszych należą m.in.: Kinga Rusin, Marcin Meller, Martyna Wojciechowska, Andrzej Sołtysik, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, Małgorzata Rozenek.

Zobacz: Wystylizowana Kinga Rusin pomyka z ukochanym Czarusiem na spacerku! To jej nowa wielka miłosć!

Przepis na sukces Telewizji TVN

Skąd się wziął przepis na sukces władz TVN? Na to pytanie odpowiedzieli dyrektor programowy, Edward Miszczak.

– Założyciele TVN – Mariusz Walter oraz Jan Wejchert – pod jednym dachem zgromadzili ludzi, których łączyła pasja i miłość do telewizji. Wiedzieliśmy, że tworzymy od podstaw wyjątkową stację. Od samego początku nasza filozofia opierała się na prostej zasadzie – chcemy widzom zaoferować więcej. Nową jakość realizacji, nowe programy oraz nowe twarze – powiedział Edward Miszczak

Przez 20 lat swojego istnienia, na antenie TVN widzowie zobaczyli 40 ramówek, blisko 5000 godzin seriali,  7306 wydań Faktów oraz 60 000 odcinków programów rozrywkowych. To są naprawdę imponujące liczby!

Obecnie widzowie mogą cieszyć się czternastoma kanałami z Grupy TVN. Natomiast internetowe serwisy tejże grupy docierają do ponad 8 moniliniów odbiorców. Od 2015 roku stacja należy do amerykańskiego koncernu medialnego Scripps Networks Interactive.

Zobacz: Gwiazdy wychodzą ze studia TVN: Martyna Wojciechowska przyjechała na motorze, a Hubert Urbański przyszedł z córkami!

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Bożena Walter i Mariusz Walter - pary na balu TVN 2016

Bożena Walter i Mariusz Walter – pary na balu TVN 2016


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Hubert Urbański

Hubert Urbański

Janusz Dzięcioł - Big Brother 1

Janusz Dzięcioł - Big Brother 1

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×