Zapomniana gwiazda „M jak miłość” w nowym show TVP. Oto kolejny uczestnik „Star Voice. Gwiazdy mają głos”

Star Voice. Gwiazdy mają głos: uczestnicy

Star Voice. Gwiazdy mają głos: uczestnicy

TVP powoli odkrywa swoje karty i prezentuje coraz więcej informacji na temat nowego programu Star Voice. Gwiazdy mają głos. Tym razem ujawniono kolejnego uczestnika. Kto nim będzie ? 

Star Voice. Gwiazdy mają głos to absolutna nowość, którą będziemy mieli okazję oglądać na wiosnę w polskiej telewizji. Ideą programu jest pokazanie, że każdy potrafi śpiewać. Udowodnić to mają znani celebryci. Każdy z występów będzie oceniało specjalnie wybrane jury. Jednak ostateczną decyzję co do zwycięzcy odcinka podejmują telewidzowie.

Nowy program TVP może stać się konkurencją dla polsatowskiego hitu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zasady obu programów są bardzo podobne. Zwycięzca odcinka otrzyma 10 tysięcy złotych, które będzie mógł przekazać na wybrany przez siebie cel charytatywny. Natomiast zwycięzca całej edycji dostanie Złoty Mikrofon i 200 tysięcy złotych, również na szczytny cel.

Dotychczas poznaliśmy nazwiska ekspertów, którzy ocenią popisy wokalne sportowców, dziennikarzy i aktorów. W jury Star Voice. Gwiazdy mają głos zobaczymy m.in. Majkę JeżowskąMariusza Kałamagę i czeską legendę estrady – Halinę Vondrackovą. Natomiast całe show poprowadzi duet Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski. Będzie to dla obojgu swojego rodzaju debiut na wielkiej scenie, gdyż nie mieli oni jeszcze okazji prowadzić tego typu show.

Uczestnicy Star Voice. Gwiazdy mają głos

Ujawniono kolejnych uczestników nowego show TVP. Pierwszą z nich okazała się Beata Chmielowska-Olech, prezenterka Teleexpressu. Obok niej pojawią się także:

  • Aleksandra Szwed,
  • Robert Koszucki,
  • Jacek Lenartowicz,
  • Monika Pyrek,
  • Marcin Urbaś.

Teraz czas odsłonienie kolejnego rąbka tajemnicy. W produkcji startującej na wiosnę wystąpi także Tadeusz Chudecki. Aktor znany jest z serialu M jak miłość. Grał tam postać sympatycznego Henia Wojciechowskiego, szwagra Marty.

Tadeusz Chudecki - premiera spektaklu Żona potrzebna od zaraz

Tadeusz Chudecki – premiera spektaklu Żona potrzebna od zaraz

Ostatni raz mogliśmy go zobaczyć na szklanym ekranie w 2012 roku. Jedyne co wiadomo o losach granego przez niego bohatera to to, że został fryzjerem. Być może kiedyś znów pojawi się w kolejnych odcinkach.


Tadeusz Chudecki – pogrzeb księdza Kazimierza Orzechowskiego

Tadeusz Chudecki – pogrzeb księdza Kazimierza Orzechowskiego

Tadeusz Chudecki - Lekcje stepowania

Tadeusz Chudecki - Lekcje stepowania

Michalina Sosna – Test, premiera spektaklu

Michalina Sosna – Test, premiera spektaklu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×