TVP kombinuje z ramówką. Na jesieni wróci show, które miało zniknąć na dobre

TVP Star Voice znika z anteny

TVP Star Voice znika z anteny

Pod koniec czerwca ujawniono informacje dotyczące programu Star Voice. Gwiazdy mają głos. Mówiła ona wtedy o tym, że show zostaje zawieszone ze względu na panującą w Polsce pandemię koronawirusa. Aktualnie pojawiły się nowe pogłoski w tej sprawie.

Star Voice. Gwiazdy mają głos to absolutna nowość w polskiej telewizji. Pierwszy odcinek show został wyemitowany 28 lutego, jeszcze zanim w Polsce ogłoszono pacjenta zero z koronawirusem. W jury zobaczyliśmy Majkę Jeżowską, Mariusza Kałamagę i czeską legendę estrady – Halinę Vondrackovą. Program poprowadził duet Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski. Kolejne odcinki były nadawane w każdy piątek, na żywo z udziałem publiczności.

Ideą programu jest pokazanie talentu do śpiewania znanych osób. Zaproszeni do udziału aktorzy, dziennikarze i sportowcy wykonują znane piosenki. Następnie ich poczynania są oceniane przez profesjonalne jury. Jednak to widzowie decydują ostatecznie o tym, który z uczestników zostanie zwycięzcą i otrzyma 10 tysięcy złotych. Nagrodę może przekazać na wybrany przez siebie cel charytatywny. Laureat całego programu ma także szansę na zdobycie Diamentowego Mikrofonu.

Nowe informacje w sprawie kontynuacji programu

Po trzecim odcinku, który został wyemitowany na antenie TVP 13 marca, pojawiły się pogłoski na temat ewentualnego zdjęcia programu z anteny. Chodziło głównie o bezpieczeństwo uczestników, jurorów oraz osób z produkcji ze względu na panujące zagrożenie epidemiczne.

W połowie marca stacja zadecydowała o tymczasowym zawieszeniu Star Vovice. Gwiazdy mają głos na dwa tygodnie. Trzy miesiące później okazuje się jednak, że show został całkowicie skasowany, ku zdziwieniu wszystkich uczestników.

W miniony piątek wszyscy wykonawcy dostali oficjalne oświadczenie telewizji, mówiące o tym, że program nie powróci na antenę. Mogę zacytować fragment pisma, które otrzymałem: '(…) decyzją dyrektor biura programowego Pani Agnieszki Dejneka, program Star Voice nie wraca na antenę. Jest nam niezmiernie przykro, dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję, że spotkamy się przy innej produkcji – zdradził Plejadzie Tadeusz Chudecki.

Jednak, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, sprawa nie jest całkowicie przesądzona i być może program powróci do ramówki po pandemii.

Telewizja Polska ze względu na pandemię nie wyemituje 'Star Voice' jesienią, ale nie wykluczone, że program powróci jeszcze na antenę TVP2 – powiedziała portalowi osoba z biura prasowego stacji.

Kto występuje w Star Voice. Gwiazdy mają głos?

W show występuje siedem gwiazd, pośród nich są aktorzy, dziennikarze i sportowcy.

 • Aleksandra Szwed,
 • Robert Koszucki,
 • Jacek Lenartowicz,
 • Monika Pyrek,
 • Przemysław Babiarz,
 • Marcel Sabat,
 • Aleksiej Jarowenko,
 • Milena Sadowska,
 • Beata Chmielowska-Olech,
 • Tadeusz Chudecki,
 • Marcin Urbaś.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne doniesienia w sprawie przywrócenia show.


Milena Sadowska i jury – Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Milena Sadowska i jury – Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Marcel Sabat – Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Marcel Sabat – Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×