TVP szykuje własne „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Różnica w formacie minimalna. W obsadzie zagraniczna gwiazda

TVP szykuje swoje Twoja Twarz Brzmi Znajomo

TVP szykuje swoje Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Star Voice. Gwiazdy mają głos to nowy program TVP. Format przypomina Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto zasiądzie w jury i kogo zobaczymy na scenie?

TVP stawia na nowy muzyczny format. Już 28 lutego wystartuje nowy show Star Voice. Gwiazdy mają głos. To będzie widowisko jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Wszystko za sprawą iście gwiazdorskiej oprawy.

Star Voice. Gwiazdy mają głos: nowy program TVP. Kto w jury?

W Star Voice wystąpiła dziennikarze, sportowcy, aktorzy i osoby znane ze szklanego ekranu. Ich umiejętności wokalne oceni profesjonalne jury. Zasiądą w nim legendy estrady Majka Jeżowska i Helena Vondrackova oraz artysta kabaretowy, Mariusz Kałamaga.

Na czym polega Star Voice. Gwiazdy mają głos? Oczywiście na jak najlepszym zaśpiewaniu znanych hitów. Sama formuła programu jest bardzo prosta – gwiazdy w każdym odcinku zaprezentują utwór, który ocenią eksperci. Najlepsze wykonanie wybiorą widzowie za pośrednictwem SMS-ów. Zwycięzca przekaże 10 tysięcy na wybrany cel.

Jury Star Voice

Jury Star Voice

Star Voice. Gwiazdy mają głos: Kto wystąpi?

Koncepcja jest niemal identyczna jak w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jedynie nie zobaczymy spektakularnych metamorfoz, które mają na celu upodobnić uczestników do artystów, których hity będą śpiewać.

Na razie lista uczestników Star Voice. Gwiazdy mają głos nie jest znana. TVP całą obsadę upubliczni niebawem. Wiadomo za to, że za choreografię w show odpowiadać będzie Tomasz Barański.


Majka Jeżowska – wybory parlamentarne 2019

Majka Jeżowska – wybory parlamentarne 2019

Helena Vondrackova w bikini- Instagram

Helena Vondrackova w bikini- Instagram

Mariusz Kałamaga

Fotografia: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×