Małgorzata Socha pokazała syna! Staś ma już bardzo modną fryzurę. Fani zauroczeni

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha pokazała swojego synka, Stasia. Internauci są zauroczeni. Zobaczcie, jaki stylowy kawaler.

Małgorzata Socha od 2013 roku urodziła trójkę dzieci. Gwiazda jest dumną mamą Zosi, Basi i Stanisława. Syn aktorki niedawno świętował swoje pierwsze urodziny. Świętowali je z całą rodziną w Hiszpanii. Aktorka jest bardzo dumna z dzieci, ale raczej nie pokazuje ich w mediach. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z synkiem.

Małgorzata Socha z synkiem podczas wspólnej zabawy. Jak wygląda Stanisław Wiśniewski?

Małgorzata Socha opublikowała na swoim Instagramie słodkie zdjęcie z synkiem Stasiem. Bawią się razem, testując nowe zabawki. Wyraźnie zaaferowany chłopiec jest mocno skupiony na zajęciu. Widzimy go tylko z tyłu, gdyż aktorka, wzorem innych gwiazd, nie pokazuje twarzy swoich dzieci.

Mały Staś może pochwalić się bardzo bujną, blond czuprynką. Ubrany jest po domowemu, w pasiaste body, zapięte na rajstopkach. Mama i syn świetnie się bawią, a aktorka wygląda na zadowolona i zrelaksowaną.

Nowa paczka przyjaciół w pełnym składzie. To dopiero rozgadana ekipa! Żywe dyskusje między tą czwórką a Stasiem toczą się już od rana – na ten moment Leniwiec wygrywa argumentami, ale Łoś jako oręż wyciągnął swoją nową piosenkę… Jestem bardzo ciekawa jak skończy się ta debata -napisała aktorka.

O tym, jak ważne jest dla Sochy macierzyństwo, przekonać się możemy, czytając jej liczne wywiady. Gwiazda Przyjaciółek przez bardzo długi czas starała się o syna. Staś jest prawdziwym oczkiem w głowie mamy, która ostatnimi czasy postanowiła uwiecznić, jak bardzo uwielbia spędzać z nim czas na wspólnej zabawie.

Zdjęciem zachwyceni są też fani Sochy.

  • Cudnie i śliczne słodziaki.
  • Ale słodkie!!!
  • Słodziak.
  • Ale super ekipa! – piszą obserwujący.

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała brzuch po trzech ciążach. Internauci są wstrząśnięci

 


Małgorzata Socha - Staś

Małgorzata Socha - Staś

Małgorzata Socha z mężem w Nowym Jorku

Małgorzata Socha z mężem w Nowym Jorku

Małgorzata Socha w salonie z córką

Małgorzata Socha w salonie z córką

Komentarze

  • Gość pisze:

    Podejrzewam, że za kilka lat zmieni Staś nazwisko i będzie Staś Socha, tak jak w wyszukiwarce są hasła „Leon Steczkowski”, Allan Górniak, Oliwia Przybylska, Nadia Kuna, Ola Foremniak, Jaś Kożuchowski, Antek Szelągowski

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×