Szukaj

Małgorzatę Rozenek czeka rozłąka z najstarszym synem. 14-letni Stanisław podjął dojrzałą decyzję

Małgorzata Rozenek i syn Stanisław

Małgorzata Rozenek i syn Stanisław

Stanisław Rozenek podjął ważną decyzję. Nastolatek ma w planach wyprowadzkę. Co na to Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek od kilku dni przebywa na rodzinnych wakacjach. Wraz z mężem, synami oraz opiekunką dzieci, odpoczywają w Tulum – kurorcie, który jest bardzo popularnym kierunkiem wśród rodzimych gwiazd.

Perfekcyjna co jakiś czas dzieli się w sieci zdjęciami z urlopu. Pokazuje nie tylko zdjęcia w bikini, ale także te zrobione w czasie zwiedzania. Pochwaliła się wycieczką do ruin prekolumbijskiego miasta Majów.

Nie jest tajemnicą, że sporo fotografii, jakie można znaleźć na Instagramie Rozenek zrobił jej najstarszy syn Stanisław. Gwiazda w jednym z wywiadów wyznała, że chłopak ma do tego talent:

Stanisław potrafi robić przepiękne zdjęcia – mówiła na łamach Faktu.

Stanisław, syn Małgorzaty Rozenek, już szykuje portfolio na studia

Stanisław interesuje się nie tylko fotografią, ale także projektowaniem ubrań. Powoli realizuje swoje pierwsze projekty, o czym już jakiś czas temu informował w social mediach. To właśnie tam pochwalił się bluzką własnego projektu. Przy jej tworzeniu zainspirował się legendą kina – Audrey Hepburn, która stworzyła kultową rolę w filmie Śniadanie u Tiffany’ego:

Najpierw zszyłem wiele kawałków materiałów, a z tego materiału uszyłem koszulkę typu Audrey Hepburn- komentował Stanisław Rozenek.

Nastolatek w tym roku będzie świętować piętnaste urodziny. Już zabezpiecza swoją przyszłość i dlatego kompletuje teczkę z projektami. Wie, że dzięki temu łatwiej dostanie się na wymarzone studia:

Zaczął przygotowania do aplikacji na uniwersytet, a ma dopiero 14 lat! Kompletuje teczkę z projektami — mówiła niedawno Rozenek.

Jak donosi Rewii osoba z otoczenia rodziny, Stanisław chciałby się kształcić w jednym z zagranicznych uniwersytetów. Jeśli to się uda, Małgorzatę i jej syna czeka rozłąka z dzieckiem:

Marzy mu się projektowanie ubioru na jednej z uczelni we Francji.

Chłopiec już obdarowuje bliskich prezentami, które sam tworzy:

Dostaliśmy od niego na gwiazdkę sweter i kamizelkę. Sam je uszył — komentował zdolności nastolatka Radosław Majdan.

Bardzo dojrzała decyzja jak na tak młodego artystę. Trzymamy kciuki, by Stanisławowi udało się zrealizować wszystkie plany.


Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek w Tulum

Małgorzata Rozenek w Tulum

Stanisław Rozenek interesuje się modą

Stanisław Rozenek interesuje się modą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×