Wirtualna Polska

Agata Młynarska w dniu urodzin swojego syna rozczuliła cały internet! Dumna mama pokazała wspaniałe fotki Stanisława! Jest także wzruszający post!

Agata Młynarska w dniu urodzin swojego syna rozczuliła cały internet! Dumna mama pokazała wspaniałe fotki Stanisława! Jest także wzruszający post!

Agata Młynarska syn Stanisław

Agata Młynarska świętuje 34. urodziny swojego syna Stanisława. Z tej okazji szczęśliwa i dumna mama pochwaliła się niezwykłym zdjęciem syna. Do fotki dziennikarka dołączyła także laurkę, w której wychwaliła wszystkie osiągnięcia swojej pociechy.

Wirtualna Polska

Agata Młynarska od kilkunastu lat wiedzie prym w świecie polskiego dziennikarstwa. Jest niekwestionowaną gwiazdą telewizji, osobowością oraz uwielbianą przez widzów prezenterką i konferansjerką. Prywatnie ikona polskiego show-biznesu jest córką wybitnego autora tekstów Wojciecha Młynarskiego oraz aktorki Adrianny Godlewskiej. Ma dwójkę rodzeństwa: siostrę Paulinę i brata Jana. Młynarska może się pochwalić również ciekawym życiem osobistym, była bowiem trzykrotnie zamężna.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jej pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem trwało dziesięć lat. Z tego związku prezenterka ma dwóch wspaniałych synów, Tadeusza i Stanisława. Jej drugie małżeństwo z Jerzym Porębskim przetrwało tylko rok. Była również związana z pogodynkiem Jarosławem Kretem. 23 marca 2014 roku piękna Agata trzeci raz wyszła za mąż, tym razem za przedsiębiorcę Przemysława Schmidta.

Obecnie 54-letnia Młynarska jest spełnioną oraz szczęśliwą kobietą oraz dziennikarką. Prywatnie odniosła także wielki sukces wychowawczy – ma wspaniałe dzieci, w tym dwóch dorosłych już synów. Jeden z nich Stanisław właśnie świętuje swoje 34. urodziny.  Z tej okazji gwiazda TVN Style postanowiła podzielić się z internautami pięknym zdjęciem małego oraz dorosłego Stasia. Galeria jest opatrzona wzruszającym komentarzem, w którym odnajdziemy laudację pod adresem swojego syna:

34 lata temu urodziłam Stasia. Poród trwał 24 godziny. Byłam na pierwszym roku studiów, miałam 20 lat. Trwała sesja egzaminacyjna. Brakowało mi ostatniego egzaminu z psychologii, leżałam już w szpitalu. Zwolniłam się na własną prośbę, zdałam, wróciłam do szpitala i urodziłam. I kto by pomyślał, że Staś będzie właśnie magistrem psychologii. Ojcem dwóch najcudowniejszych dziewczyn, wspinaczem i nauczycielem, prezesem Fundacji im. Wojciecha Młynarskiego. Jestem z niego bardzo dumna, życzę mu, żeby zdobywał wszystkie wymarzone szczyty, żeby trwał przy swoich wartościach i był szczęśliwy! W dzieciństwie czasem dawał w kość ale warto było znosić te ciosy???? ( zalicza je przecież każda mama) żeby teraz cieszyć się ze wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju przyjaźni z synem! Stachu- sto lat! Mama – napisała Agata.

Pod tak wzruszającym komentarzem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów Agaty. Widzowie nie szczędzili swojej idolce komplementów i słów podziwu:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
  •  Pani Agato nie wygląda Pani zupełnie na takie „stare” dzieci. Gratuluje. Jest Pani moją inspiracją
  • Tylko kobieta jest jak stal wstaje prostuje się zgina się kiedy musi  pcha wózek do przodu zgotuje obiad, pranie, upiecze ciasto, zda egzamin, wpadnie na chwilkę do szpitala, urodzi i jakby nic uśmiechnie się 100 lat dla Pani i syna
  • Sto lat ps.syn podobny do dziadka
  • Stanisław podobny do dziadka, Mistrza Wojciecha Młynarskiego. Piękna opowieść. Cudowny syn. Wszystkiego najlepszego dla niego i Mamy
  • Wszystkiego najlepszego dla syna! No i gratulacje dla Pani : mieć w dzieciach przyjaciela to piękna sprawa.
  • Stach to skóra zdjęta z Dziadka!
  • Wspaniali mama Agata i syn Staś

Wszystkiego najlepszego dla Stanisława i jego cudownej mamy!

View this post on Instagram

34 lata temu urodziłam Stasia. Poród trwał 24 godziny. Byłam na pierwszym roku studiów, miałam 20 lat. Trwała sesja egzaminacyjna. Brakowało mi ostatniego egzaminu z psychologii, leżałam już w szpitalu. Zwolniłam się na własną prośbę, zdałam, wróciłam do szpitala i urodziłam. I kto by pomyślał, że Staś będzie właśnie magistrem psychologii. Ojcem dwóch najcudowniejszych dziewczyn, wspinaczem i nauczycielem, prezesem Fundacji im. Wojciecha Młynarskiego. Jestem z niego bardzo dumna, życzę mu, żeby zdobywał wszystkie wymarzone szczyty, żeby trwał przy swoich wartościach i był szczęśliwy! W dzieciństwie czasem dawał w kość ale warto było znosić te ciosy???? ( zalicza je przecież każda mama) ???????? żeby teraz cieszyć się ze wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju przyjażni z synem! Stachu- sto lat! Mama????????????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #urodziny #stolat #syn #climbing #love #miloscmatkinieznagranic #mama #mamaisyn #fajnyfacet #climber #climberlife #34s #antonioclimber #stanislawkieniewicz #profesorgruszka @agata_mlynarska @antonio_climber

A post shared by Agata Młynarska (@agata_mlynarska) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Oszaleliśmy na widok syna Agaty Młynarskiej! Jest niesamowicie przystojny i piekielnie zdolny. Co za talent!

Wirtualna Polska

Zobacz: Agata Młynarska odrzuciła propozycję prowadzenia Sylwestra w TVN. Dlaczego?

Zobacz: Agata Młynarska pokazała zdjęcia z sekretnego ślubu! W swojej sukni wyglądała jak księżna Kate!


Agata Młynarska świętuje 34 urodziny syna Stanisława,

Agata Młynarska świętuje 34 urodziny syna Stanisława,

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Agata Młynarska z synami na okładce VIVA!

Agata Młynarska z synami na okładce VIVA!

Agata Młynarska z ojcem i dziećmi (syn Tadeusz po prawej)

Agata Młynarska z ojcem i dziećmi (syn Tadeusz po prawej)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×