Stachursky kiedyś bardzo schudł. Niestety dopadł go efekt jojo

scena z: Jacek Stachursky, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Stachursky w najgorszym momencie ważył blisko 100 kilogramów. To spora waga nawet jak na mężczyznę. Potem schudł za sprawą tajemniczej diety. Twierdził, że żywił się wyłącznie „energią słoneczną”. Potem jednak szybko utył za sprawą jedzenia typu fast-food. W magazynie Super Express wyznał, że cały czas musi być na diecie i kontrolować swoją wagę. Szybko tyje i nie ominął go efekt jojo – efekt źle dobranej i zastosowanej w przeszłości diety. Wokalista wyznał także, że nakręcił film opowiadający  o swoich zmaganiach z nadwagą i próbach osiągnięcia idealnej sylwetki.

Walczę z wagą cały czas, cały czas.Jestem jak Elvis Presley– permanentna walka z wagą1 września chcę pokazać film z procesu mojego odchudzania. Chcę dojść do 69 kg. Redukcyjna dieta i ćwiczenia.

Wokalista zastosował zupełnie nową dietę. Tym razem je, jednak ogranicza porcje. Nie jest restrykcyjny – czasem zjada także golonkę. Energię słoneczną zastosował do opalania ciała.

Ograniczam jedzenie do rozsądnych porcji. Zamiast 4 golonek w ciągu dnia, jem tylko jedną. Nie najadam się już energią słoneczną, ale opalam – powiedział wokalista magazynowi Super Express

Myślicie, że i tym razem uda mu się zrzucić zbędne kilogramy?

Stachursky

Fotografia: AKPA

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×