Szukaj

Spot TVN na jesień 2019 trafił do sieci, a w nim największe gwiazdy! Edyta Górniak, Kuba Wojewódzki, Kinga Rusin… [WIDEO]

Spot TVN na jesień 2019 jest już w sieci. Wystąpiły w nim największe gwiazdy stacji, w tym Edyta Górniak, Kuba Wojewódzki i Magda Gessler. Jaka piosenka została wykorzystana tym razem? Sprawdź.

spot tvn jesien 2019

Czwartkowe popołudnie należało do TVN-u. Prezentacja jesiennej ramówki przyciągnęła sporo gwiazd. Na czerwonym dywanie swoje produkcje promowały takie gwiazdy, jak Małgorzata Rozenek, Marina, Magda Gessler, Kinga Rusin czy Kuba Wojewódzki. Tego samego dnia opublikowano spot TVN na jesień 2019, w którym możemy zobaczyć największe gwiazdy stacji. W tym króla i królową TVN-u, czyli Kubę Wojewódzkiego i Magdę Gessler. Oprócz nich, pojawiła się także Edyta Górniak, która dostała swoje reality-show zatytułowane My Way.

Spot TVN 2019 na jesień. Kto wystąpił?

W jesiennym spocie TVN-u możemy zobaczyć m.in. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Michał Piróg, Agata Kulesza, Leszek Lichota, Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Tomasz Karolak.

Całość utrzymana jest w tanecznym klimacie, nic więc dziwnego, że pojawiają się w nim profesjonalni tancerze. Nie brakuje ciekawych ujęć i aranżacji typowych dla poszczególnych produkcji. Za reżyserię odpowiada Robert Krawczyk.

Jaka piosenka jest w spocie TVN 2019?

Spot TVN na jesień 2019 promuje piosenka Major Lazer, Ellie Goulding i Tarrus Riley Powerful

Jesienna ramówka 2019 – jakie nowości?

Jesienna ramówka TVN 2019 obfituje w nowe programy i seriale, które na antenie zadebiutują na początku września. Już w pierwszą środę miesiąca odbędzie się premiera telewizyjnego show Starsza pani musi fiknąć, w której udział wezmą mamy lub ojcowie wraz ze swoimi znanymi dziećmi. W każdym odcinku widzowie będą mieli okazję poznać nową parę.

Od września, na ekranach telewizorów pojawi się serial 39 i pół tygodnia, czyli kontynuacja znanego i lubianego programu, opowiadającego losy Darka Jankowskiego i jego rodziny. Jak dowiemy się z pierwszego odcinka, który zostanie wyemitowany już w pierwszą niedzielę września, muzyk będzie śmiertelnie chory. Pozostanie mu tylko 39,5 tygodnia życia. Co z tego wyniknie? O tym przekonać się będzie można już od 8 września.

Nowością jesiennej ramówki TVN 2019 będzie program My Way z Edytą Górniak w roli głównej. Gwiazda, na oczach milionów widzów, będzie uczyć się jazdy samochodem. Wiadomo, że powstanie 12 odcinków projektu, które zostaną wyemitowane jeszcze jesienią.

Zobacz: Mama Andrzeja Piasecznego nową gwiazdą TVN-u! Pani Alicja była największą niespodzianką jesiennej ramówki!


Magda Gessler i Kuba Wojewódzki - spot tvn jesien 2019

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki - spot tvn jesien 2019

Edyta Górniak - spot tvn jesien 2019

Edyta Górniak - spot tvn jesien 2019

Top model - spot tvn jesien 2019

Top model - spot tvn jesien 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×