Szukaj

Ewa Farna, Ramona Rey, Ian Rooth i… Znamy jurorów nowego show Polsatu! Kogo jeszcze zobaczymy?

All Together Now, śpiewajmy razem Polsat jury

Kto w jury Śpiewajmy razem. All Together Now?

Jesienny sezon towarzyski w polskim show-biznesie zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim premiery nowych sezonów wszystkich ulubionych seriali i programów, o których możecie tylko pomyśleć. Na antenie telewizji pojawi się również kilka nowych propozycji – jak Śpiewajmy Razem. All Together Now, nowe muzyczne show, które w środę 5 września zadebiutuje na antenie Polsatu.

Najbardziej imponującym elementem show jest bez wątpienia jury, składające się ze 100 osób. Na jego czele w polskiej edycji zasiądą Ramona Rey i Ewa Farna, która kilka tygodni temu pochwaliła się fanom w social mediach swoim nowym projektem:

Potwierdzam, będę kapitanem 100 osobowego jury. Nie chodzi do końca o talent show, to nowa muzyczna zabawa. Po prostu – Śpiewajmy razem. Widzimy się w wrześniu na antenie.

Jak się okazało, w jury zasiądzie również Michał Korzeniowski, czyli niezwykle lubiany na polskich salonach Ian Rooth, znany z występów w pierwszej edycji The Voice of Poland. Wygrał również międzynarodowy casting Aim2Fame, jest tancerzem i wokalistą. Na swoim Instagramie opublikował krótkie nagranie ze zdjęć do programu:

Cześć kochani, z tej strony Ian! Jest wczesny ranek, godzina około 8, a ja właśnie zaczynam zdjęcia do nowego programu Polsatu “Śpiewajmy razem. All Together Now”, który już od 5 września o 20:30 na antenie telewizji Polsat. Mam przyjemność zasiadać w jury jako jeden ze 100 ekspertów oceniających uczestników. Trzymajcie się, do usłyszenia!

Ze snapów, które na swoim Instagramie opublikował Ian Rooth wiemy, że w jury znaleźli się również m.in. Dżaga (Mariusz Ząbkowski), Saszan, Anja Orthodox, Arek Kłusowski i Tabb. Kto poza nimi? Dowiemy się zapewne we wrześniu.

Nie wyszło jej w polskim talent-show, wyjechała za granicę i robi furorę w tamtejszym The Voice! [WIDEO]

Szok! Gwiazda „The Voice of Poland” obnaża prawdę o show-biznesie: „Poddaję się. Nie zarobiłem nic od samego początku. Du*y nie dam, żeby komuś było fajnie”

Ian Rooth rozstał się z międzynarodowym zespołem West Avenue! Znamy kulisy odejścia z grupy [WIDEO]


Oglądasz “Śpiewajmy razem. All Together Now”?

×