Szukaj

Ewa Farna, Ramona Rey, Ian Rooth i… Znamy jurorów nowego show Polsatu! Kogo jeszcze zobaczymy?

All Together Now, śpiewajmy razem Polsat jury

All Together Now, śpiewajmy razem Polsat jury

Kto w jury Śpiewajmy razem. All Together Now?

Jesienny sezon towarzyski w polskim show-biznesie zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim premiery nowych sezonów wszystkich ulubionych seriali i programów, o których możecie tylko pomyśleć. Na antenie telewizji pojawi się również kilka nowych propozycji – jak Śpiewajmy Razem. All Together Now, nowe muzyczne show, które w środę 5 września zadebiutuje na antenie Polsatu.

Najbardziej imponującym elementem show jest bez wątpienia jury, składające się ze 100 osób. Na jego czele w polskiej edycji zasiądą Ramona Rey i Ewa Farna, która kilka tygodni temu pochwaliła się fanom w social mediach swoim nowym projektem:

Potwierdzam, będę kapitanem 100 osobowego jury. Nie chodzi do końca o talent show, to nowa muzyczna zabawa. Po prostu – Śpiewajmy razem. Widzimy się w wrześniu na antenie.

Jak się okazało, w jury zasiądzie również Michał Korzeniowski, czyli niezwykle lubiany na polskich salonach Ian Rooth, znany z występów w pierwszej edycji The Voice of Poland. Wygrał również międzynarodowy casting Aim2Fame, jest tancerzem i wokalistą. Na swoim Instagramie opublikował krótkie nagranie ze zdjęć do programu:

Cześć kochani, z tej strony Ian! Jest wczesny ranek, godzina około 8, a ja właśnie zaczynam zdjęcia do nowego programu Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”, który już od 5 września o 20:30 na antenie telewizji Polsat. Mam przyjemność zasiadać w jury jako jeden ze 100 ekspertów oceniających uczestników. Trzymajcie się, do usłyszenia!

Ze snapów, które na swoim Instagramie opublikował Ian Rooth wiemy, że w jury znaleźli się również m.in. Dżaga (Mariusz Ząbkowski), Saszan, Anja Orthodox, Arek Kłusowski i Tabb. Kto poza nimi? Dowiemy się zapewne we wrześniu.

Nie wyszło jej w polskim talent-show, wyjechała za granicę i robi furorę w tamtejszym The Voice! [WIDEO]

Szok! Gwiazda „The Voice of Poland” obnaża prawdę o show-biznesie: „Poddaję się. Nie zarobiłem nic od samego początku. Du*y nie dam, żeby komuś było fajnie”

Ian Rooth rozstał się z międzynarodowym zespołem West Avenue! Znamy kulisy odejścia z grupy [WIDEO]


Ramona Rey jurorem w

Ramona Rey jurorem w "Śpiewajmy razem. All Together Now" (fot. Ian Rooth Instagram)

Dżaga jurorem w

Dżaga jurorem w "Śpiewajmy razem. All Together Now" (fot. Ian Rooth Instagram)

Anja Orthodox jurorem w

Anja Orthodox jurorem w "Śpiewajmy razem. All Together Now" (fot. Ian Rooth Instagram)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×