Legendarne Spice Girls powracają z wielkim hukiem! Każda z nich zgarnie ogromną fortunę nawet bez śpiewania!

Spice Girls wraca 2018

Spice Girls wraca 2018

Wielki powrót Spice Girls w 2018 roku

O wielkim powrocie legendarnego zespołu Spice Girls media spekulowały od wielu lat, jednak do dziś dziewczyny nic konkretnego w tym kierunku nie zrobiły. Fani grupy mogą pamiętać jedynie mały epizod z ich udziałem, podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Wówczas seksbomby z najpopularniejszego girlsbandu w historii po raz ostatni pojawiły się razem na scenie! Wystąpiła wówczas nawet Victoria Beckham, która jak wiadomo, kilka lat temu swoją karierę muzyczną na dobre porzuciła na rzecz mody.

W 2017 roku The Sun, donosił, że właśnie Victoria najbardziej zapragnęła reaktywacji zespołu. Zatem fani zacierali ręce, oczekując na ponowny wybuch sceniczny żony Beckhama razem z Melanie Brown (Mel B), Melanie Chisholm (Mel C), Geri Halliwell i Emmą Bunton. Jednak temat ponownie ucichł. Podobno od tego czasu rozmowy między członkiniami zespołu trwały, ale były utrzymywane w wielkiej tajemnicy. Jest jednak efekt tych kuluarowych debat!

Potwierdzono reaktywację Spice Girls! Piosenkarki podpisały kontrakt, który gwarantuje każdej z nich 10 milionów funtów!

Powrót Spice Girls na specjalnych zasadach

Victoria Beckham, czyli Posh Spice, Melanie Chisolm, czyli Sporty Spice, Emma Bunton, czyli Baby Spice, Geri Halliwell, czyli Ginger Spice i Melanie Brown, czyli Scary Spice łączą swoje siły! Spice Girls będą razem, choć niekoniecznie muszą występować na żywo, czy tworzyć nową muzykę. Kontrakt przewiduje bowiem udział w telewizyjnym talent-show, album z największymi przebojami, umowy reklamowe i być może objęcie fotela jurorskiego w chińskim programie.

Warto wspomnieć, że spory kłopot producenci mieli z namówieniem Victorii Beckham. Jednak jak informują media,  piosenkarka uzależniła swój powrót od zagwarantowania, że nie będzie musiała śpiewać, co nigdy nie było jej najsilniejszą stroną 🙂

Przypomnijmy, że Spice Girls zadebiutowały w 1996 roku singlem Wannabe, który był numerem jeden na listach w 37 krajach. Dziewczyny są najlepiej sprzedającą się kobiecą grupą muzyczną w historii. Łącznie sprzedały 85 milionów płyt na całym świecie.

Cieszycie się?

Internautom opadły szczęki! Angelina Jolie seksowna jak nigdy. Brad Pitt teraz widzi, co stracił!

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nowym domem! Jest piękny! Niektóre meble kupiła za grosze!

Victoria Beckham jak czarownica? Jest bez makijażu, w dżinsach i japonkach, a syn zrobił jej zdjęcie z ukrycia!


Wielki powrót Spice Girls

Wielki powrót Spice Girls

Spice Girls

Spice Girls

Członkinie Spice Girls

Członkinie Spice Girls

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×