Victoria Beckham przerwała milczenie. Oficjalnie skomentowała swoją rezygnację z udziału w reaktywacji Spice Girls

Victoria Beckham, rezygnacja ze Spice Girls

Victoria Beckham, rezygnacja ze Spice Girls

Victoria Beckham o rezygnacji z udziału w reaktywacji Spice Girls

Ponowna reaktywacja Spice Girls stała się faktem. Wiemy już, że na początku czerwca 2019 roku legendarny girlsband ponownie zagra kilka koncertów. Tym razem ich krótka trasa ogranicza się jedynie do występów w Wielkiej Brytanii, a nie na wszystkich kontynentach, tak jak to miało miejsce w 2008 roku. Grupa wystąpi w Manchestrze, Coventry, Sunderlandzie, Edynburghu, Bristolu i Londynie.

Spice Girls nie zobaczymy jednak w pełnym składzie. Z udziału w reaktywacji wycofała się Victoria Beckham, która od początku podobno nie była przekonana do pomysłu, chociaż zgodziła się na – jak to sama określiła – „biznesowe spotkanie w domu Geri”. Plotkowało się nawet, że ze względu na nią przesuwano datę powrotu, bowiem producenci robili co w ich mocy, aby przekonać Posh Spice do udziału w projekcie. Ostatecznie wszystkie wątpliwości Victoria rozwiała na swoim Instagramie, gdzie opublikowała krótkie oświadczenie o następującej treści:

Dziś jest wyjątkowy dzień dla Spice Girls – ogłaszają pierwszą trasę od 2012 roku. Nie dołączę do moich dziewczyn na tej trasie, ale zespół był wielką częścią mojego życia. Wiem, że dadzą świetne show i fani będą zadowoleni – napisała Beckham, dodając hasztag #friendshipneverends (tłum. przyjaźń trwa wiecznie).

Po raz ostatni girlsband w pełnym składzie wystąpił na zamknięciu Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Brytyjskie tabloidy donoszą, że Victoria już wtedy zapowiedziała swój ostatni udział w jakimkolwiek przedsięwzięciu pod szyldem Spice Girls.

Spice Girls zadebiutowało w 1995 roku singlem Wannabe. Zespół wydał trzy płyty, które kupiło ponad 85 milionów słuchaczy na całym świecie. Debiutancki album Spice stał się największym bestsellerem wszech czasów nagranym przez kobiecą grupę. Wokalistki wystąpiły w wielu projektach komercyjnych – reklamowały słodkie i słone przekąski, gadżety dla dzieci, a nawet zagrały w filmie Spice World, który pomimo ostrej krytyki przyciągnął przed telewizory kilka milionów widzów.

Dyskografię Spice Girls zamyka wydany w 2007 roku album Greatest Hits, który promowała piosenka Headlines (Friendship Never Ends).

Czy powrót Spice Girls będzie kontynuacją dobrej passy sprzed lat, którą przerwano dekadę temu? Pierwszym testem będzie sprzedaż biletów, która rozpocznie się 10 listopada.

Spice Girls z impetem wróciły do gry! Pokazały swoje spektakularne stroje i zwiastun zapowiadający trasę koncertową!

Victoria Beckham po 22 latach wbiła się w swój mega seksowny legendarny kostium. Jako Posh Spice zrobiła w nim furorę

Nigdy nie zgadniecie jaki biznes rozkręciła Emma ze Spice Girls. Wśród jej klientów jest już polska gwiazda


Spice Girls – sesja promujące powrót w 2019 roku

Spice Girls – sesja promujące powrót w 2019 roku

Wielki powrót Spice Girls

Wielki powrót Spice Girls

Książę Harry ze Spice Girls (Victoria Beckham i Emma Bunton)

Książę Harry ze Spice Girls (Victoria Beckham i Emma Bunton)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×