Spice Girls z impetem wróciły do gry! Pokazały swoje spektakularne stroje i zwiastun zapowiadający trasę koncertową!

Spice Girls powrót 2019

Oficjalna sesja Spice Girls bez Victorii Beckham

Temat powrotu Spice Girls wraca na czołówki mediów jak bumerang. Najpopularniejszy girlsband lat 90. od miesięcy szykował się do ponownych występów na scenie. Na początku roku doszło nawet do tajnego spotkania, o którym aż huczało w brytyjskich tabloidach, co zresztą ostatecznie potwierdziły gwiazdy publikując wspólne zdjęcie.

Rozmowy o reaktywacji Spice Girls odbywały się za zamkniętymi drzwiami w domu Geri Halliwell, a zaaranżował je były menadżer grupy i pomysłodawca IdolaSimon Fuller. Pierwotnie powrót Spicetek miał wiązać się jedynie z kilkoma komercyjnymi projektami, np. udziałem w chińskim talent-show i występami dla zamożnych arabskich szejków. Teraz już wiadomo, że Spice Girls przygotowują się do trasy koncertowej, ale tylko po Wielkiej Brytanii.

The Sun opublikował pierwsze zdjęcie z sesji zwiastującej nową serię koncertów brytyjskiej formacji, zaś na profilach wokalistek pojawiły się oficjalne spoty promocyjne:

View this post on Instagram

Go to @spicegirls to watch the full video! X

A post shared by Melanie C (@melaniecmusic) on

Zgodnie ze spekulacjami mediów, Spice Girls ruszą w trasę koncertową w 2019 roku, ale w niepełnym składzie. Na scenie zabraknie Victorii Beckham, która od początku nie była zainteresowana wzięciem udziału w ponownej reaktywacji zespołu. Posh Spice jest obecnie jedną z najbardziej cenionych projektantek mody na świecie, świetnie zarabia, a poza tym ma dzieci, które absorbują jej cały wolny czas. Ciężko zatem byłoby jej znaleźć w swoim grafiku miejsce na próby taneczne i wokalne, o samych męczących koncertach już nie wspominając.

Ostatni raz całą piątkę fani mogli usłyszeć podczas zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Spice Girls zaśpiewały wówczas miks swoich dwóch największych przebojów – Wannabe i Spice Up Your Life.

 


Spice Girls – sesja promujące powrót w 2019 roku

Spice Girls – sesja promujące powrót w 2019 roku

Książę Harry ze Spice Girls (Victoria Beckham i Emma Bunton)

Książę Harry ze Spice Girls (Victoria Beckham i Emma Bunton)

Książę Karol ze Spice Girls

Książę Karol ze Spice Girls

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×