Spice Girls wracają na scenę z okazji 25-lecia. Victoria Beckham podjęła decyzję, czy dołączy do koleżanek

Spice Girls

Spice Girls

Spice Girls w 2022 roku będą świętować 25-lecie założenie grupy. Planują uczcić go z rozmachem. Czy na scenie do koleżanek dołączy Victoria Beckham?

Spice Girls w latach 90. podbiły niemal cały świat. Girlsband zgarniał wszystkie nagrody, pojawiał się na najważniejszych wydarzeniach publicznych i podpisywał kontrakt za kontraktem, a wokalistki zyskały niewiarygodna popularność. Grupa reklamowała słodycze, akcesoria szkolne i kosmetyki. Dziewczyny doczekały się nawet filmu Spice World, ukazującego ich życie od kulis, który okazał się hitem w Wielkiej Brytanii.

Pięć pięknych, utalentowanych dziewczyn z marzeniami o wielkiej karierze podbiło listy przebojów na całym świecie, a na ich koncerty przychodziły tłumy. Jednak po sześcioletniej działalności rozwiązały girlsband, by potem na krótki czas wracać i uszczęśliwiać swoich fanów na nowo.

W zeszłym roku niespodziewanie na oficjalnym Instagramie jednej ze spicetek pojawiło się zdjęcie Mel B, Mel C, Geri Halliwell i Emmy Bunton, które tym samym zapowiedziały swój wielki powrót na scenę. Przygotowania do tego wydarzenia trwały kilka miesięcy i w końcu nadszedł ten dzień. W maju Spice Girls znów zaśpiewały razem w Dublinie, choć w składzie brakowało Victorii, która nie zdecydowała się na powrót.

W 2022 roku dziewczyny będą świętować 25-lecie założenia grupy. Najsłynniejszy żeński zespół świata lat 90. planuje w wyjątkowy sposób uczcić nadchodzący jubileusz. Czy tym razem do koleżanek zdecyduje się dołączyć Victoria?

Jubileusz Spice Girls. Czy Victoria Beckham pojawi się na scenie?

Spice Girls w 2022 roku będą świętować 25-lecie założenie grupy. Planują w wyjątkowy sposób uczcić jubileusz. W 1997 roku na rynku ukazał się wspomniany już film Spice World. Produkcja została zmiażdżona przez krytyków, ale zarobiła ponad 70 mln funtów, stając się drugim najbardziej kasowym filmem roku po Titanicu.

Światowe media donoszą, że wokalistki planują stworzyć kontynuację produkcji na 25-letnie powstania Spice Girls. The Sun podaje, że piosenkarki są obecnie w trakcie rozmów ze znanym hollywoodzkim scenarzystą.

W projekt zaangażowały się Geri Horner, Melanie C, Emma Bunton i Mel B. Podobno usilnie namawiają Victorię Beckham do wzięcia w nim udziału, ale Posh Spice nie jest przekonana. Niechętnie odnosi się do pomysłu, żeby ponownie zrobić coś z zespołem. Już kilkakrotnie odmawiała koleżankom udziału przy przedsięwzięciach, tłumacząc, że chce się skupić na życiu rodzinnym i własnym biznesie.

Jednak fani zespołu nie tracą nadziei, że jeszcze zmieni zdanie i na scenie zobaczą Spice Girls w pełnym składzie.

Pamiętacie Wannabe?


Spice GirlsAdele ze Spice Girls

Adele ze Spice Girls

Pierwszy koncert Spice Girls w 2019 roku (Dublin, Irlandia)

Pierwszy koncert Spice Girls w 2019 roku (Dublin, Irlandia)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×