Jennifer Aniston na własne życzenie zgotowała sobie prawdziwy koszmar. To ostrzeżenie dla innych gwiazd Hollywood?

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston jest bardzo rozczarowana postawą swoich najbliższych przyjaciół. Ma wątpliwości, czy w ogóle może na kogokolwiek liczyć. Co się wydarzyło?

Jennifer Aniston jest obecnie jedną z największych gwiazd Hollywood, które są rozpoznawalne na całym świecie. Produkcje z jej udziałem są zawsze wielkimi komercyjnymi hitami, a jej nazwisko w obsadzie gwarantuje sukces kasowy każdego w zasadzie filmu.

Początki kariery aktorki jednak nie były imponujące i nie wróżyły aż takiego sukcesu. Po kilku drobnych rolach filmowych i telewizyjnych Aniston zdobyła serca widzów, grając Rachel Green w przebojowym sitcomie Friends. Serial kręcono przez 10 lat, przez ostatnie trzy sezony płacąc głównym aktorom 1 milion dolarów za odcinek, aż do zakończenia show w 2004 roku. Aktorka zdobyła zarówno Złoty Glob jak i nagrodę Emmy w czasie trwania serialu. Obecnie święci triumfy z produkcją Morning show.

Prywatnie aktorka dwukrotnie się rozwodziła i nie ma dzieci, ale zawsze podkreślała, że ma grono wiernych przyjaciół, na których zawsze może liczyć. Często się z nimi spotyka, a w swojej rezydencji urządza wspaniałe przyjęcia.

Zagraniczna prasa donosi, że nad paczką bliskich znajomych zawisły czarne chmury.

Spełnia się największy koszmar Jennifer Aniston

Jennifer Aniston jest wstrząśnięta brakiem wsparcia, od swoich najbliższych przyjaciół, po tym, jak padła ofiarą krytyki za piętnowanie celebrytów, którzy są znani z tego, że nic nie robią.

Źródło mówi Woman’s Day przekazało:

Jennifer nigdy wcześniej nie spotkała się z taką reakcją – jest zraniona.

Zamiast bronić Jennifer, przyjaciele aktorki milczeli po tym, gdy na gwiazdę Przyjaciół wylała się lawina hejtu. Internautom nie spodobały się jej słowa na temat influencerów, które wypowiedziała w talk show Variety Studio: Actors on Actors.

Ludzie stają się znani z tego, że w zasadzie nic nie robią. To znaczy – Paris Hilton, Monica Lewinsky, wszyscy… Jesteście sławni z TikToka. Jesteś sławny z YouTube. Jesteś sławny z Instagrama – zadrwiła Jen – To tak jakby się „rozwadniało” pracę aktora.

Zdaniem krytyków jej słowa zalatują hipokryzją, bo sama prężnie działa w internecie, a do tego – jak wskazują – miała łatwiej, ponieważ jej rodzice również byli aktorami.

Oczekiwała, że ​​jej przyjaciele, a nawet byli partnerzy, będą ją wspierać – mówi informator. – Ale żaden z nich nie chciał angażować się publicznie. To była prawdziwa niespodzianka dla Jennifer, biorąc pod uwagę, że myślała, że ​​ma niezwykle lojalną załogę, ale teraz zaczyna w to wątpić.

Zdaje się, że Aniston zaliczyła zimny prysznic. To, że nie może ufać przyjaciołom, to jej największy koszmar…


Screenshot_20220702-115538_Magzter
Screenshot_20220702-115555_Magzter
Jennifer Aniston w nowej fryzurze

Jennifer Aniston w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×