Szukaj

Festiwal w Sopocie jednak w maju! Polsat przekazał zaskakujące wieści. Wiemy, kto wystąpi

Sopot festiwal 2020

Sopot festiwal 2020

Festiwal w Sopocie 2020 jednak się odbędzie. Polsat poinformował, kto wystąpi, kto poprowadzi i na jakich zasadach zorganizowane zostaną koncerty, które zobaczymy lada dzień. Oto szczegóły imprezy.

Polsat jako pierwszy ogłosił zmiany w wiosennej ramówce spowodowane epidemią koronawirusa. Stacja wstrzymała 11. edycję Tańca z gwiazdami, anulowała emisję flagowych seriali i zdjęła z anteny popularne shows, na czele z Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tym bardziej zaskakująca wydaje się decyzja w sprawie festiwalu w Sopocie.

Jeszcze niedawno Polsat News informował, że zaplanowany na 22-24 maja Superhit Festiwal nie odbędzie się w trosce o bezpieczeństwo gwiazd i publiczności, która co roku tłumnie zasiadała na trybunach sopockiej Opery Leśnej. Niespodziewanie pojawiło się alternatywne rozwiązanie dla popularnej imprezy.

Festiwal w Sopocie odbędzie się w maju. Kto wystąpi?

Jak donosi Dziennik Bałtycki, Polsat podjął się organizacji koncertów na żywo, które zostaną wyemitowane 23 i 24 maja. Artyści wystąpią w Operze Leśnej, gdzie zaśpiewają swoje hity ostatnich miesięcy czy lat. Gwiazdy oddadzą hołd Zbigniewowi Wodeckiemi, który zmarł 3 lata temu. Wszystko to pod szyldem Polsat Festiwal Giganci

Specjalnie dla naszych widzów, prosto z Opery Leśnej, swoje największe hity zaśpiewają najlepsi artyści polskiej sceny muzycznej. Wspólnie uczcimy trzecią rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego, wspominając jego cudowny głos, który tyle razy rozbrzmiewał na sopockiej scenie – poinformowali organizatorzy.

Wydarzenie zostanie wyemitowane na żywo, ale będzie odbywać się bez udziału publiczności. Wystąpią takie gwiazdy jak Beata Kozidrak czy Agnieszka Chylińska.

Specjalnie dla naszych widzów, prosto z Opery Leśnej, swoje największe hity zaśpiewają najlepsi artyści polskiej sceny Usłyszymy: „Rzuć to wszystko, co złe”, „Chałupy welcome to”, „Z Tobą chcę oglądać świat” (w duecie z Natalią Szroeder), „Zacznij od Bacha” i kultową już dla wielu pokoleń – „Pszczółkę Maję”. Przypomnimy także niezwykle charyzmatyczne wokalistki, które zawsze porywały do wspólnej zabawy całą publiczność – Beatę Kozidrak z zespołem Bajm w utworach: „Co mi Panie dasz”, „Nie ma wody na pustyni” i „Józek nie daruję Ci tej nocy” oraz Agnieszkę Chylińską w takich przebojach, jak: „Kiedy powiem sobie dość” zespołu O.N.A., „Drzwi” (O.N.A.), „Nie mogę Cię zapomnieć” i „Królowa łez”.

Organizatorzy festiwalu informują, że podczas festiwalu przypomną też występy grupy T.Love.

Będzie więc i „IV Liceum Ogólnokształcące”, „To wychowanie” (z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej), „Chłopaki nie płaczą” i „Warszawa”.

Polsat Festiwal Giganci z pustej Opery Leśnej poprowadzi Krzysztof Ibisz. Start o godzinie 20.00.

Będziecie oglądać?


Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Krzysztof Ibisz – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Krzysztof Ibisz – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×