Dziś rusza festiwal w Sopocie 2022! Kto wystąpi? Lista gwiazd jest imponująca. Mamy zdjęcia z prób

Sopot 2022 – próby gwiazd

Sopot 2022 – próby gwiazd

Sopot 2022 – festiwal w Operze Leśnej rusza już dzisiaj! Oto lista gwiazd, które wystąpią. Mamy zdjęcia z prób Cleo i Kwiatu Jabłoni.

Już dziś o 20.00 w Operze Leśnej w Sopocie rozpocznie się Polsat SuperHit Festiwal 2022, który rozpocznie sezon muzycznych wydarzeń w Polsce. W najnowszym programie Strefa Gwiazd, który rusza wraz z wydarzeniem, nie zabraknie najpopularniejszych polskich i zagranicznych artystów.

Przechadzając się po sopockim molo będzie można spotkać między innymi Gromee, Ralpha Kamińskiego, Cleo, T-Love, Michała Wiśniewskiego, Beatę Kozidrak, LemOn, czy Kwiat Jabłoni!

Program telewizyjny Strefa Gwiazd zostanie wyemitowany w piątek i sobotę o godzinie 9:00. Audycję poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Maciej Dowbor i Marcelina Zawadzka. Punktami programu będą szczere rozmowy, podróż za jeden uśmiech z Enejem, gwiazda zapyta gwiazdę oraz przegląd prasy.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 – jakie gwiazdy? O której godzinie się zaczyna?

Polsat SuperHit Festiwal 2022 potrwa trzy dni. Podczas wydarzenia będziemy świętować jubileusze zespołów LemOn – z okazji 10-lecia działalności artystycznej i T-Love, który z kolei będzie celebrował 30-lecie wydania albumu zespołu pt. King.

Odbędzie się również koncert Radiowego Przeboju Roku, recital Ralpha Kamińskiego i Koncert Platynowy, w którym udział wezmą między innymi Paweł Domagała, Piotr Cugowski, Komodo i Kaśka Sochacka. Gośćmi specjalnymi festiwalu będą Enej, Kamil Bednarek i Dana Vynnytska oraz Maciej Maleńczuk.

Ostatni dzień festiwalu uświetnią także występy najlepszych polskich komików: Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Nowaki, Paranienormalnych, Kabaretu k2, Kabaretu 4 fala, a także Jerzego Kryszaka oraz Zespołu Torres Brothers. Gospodarzami kabaretonu będą Robert Korólczyk i Adrianna Borek.

Przypominamy, że transmisja wydarzenia na żywo odbędzie się już dziś, 20 maja o 20:00 w Polsacie. Czekają nas niepowtarzalne emocje.

W galerii publikujemy zdjęcia z prób Kwiatu Jabłoni i Cleo, która wybrała ciekawe nakrycie głowy. Jej look z pewnością przyciągnie uwagę widzów. Zobaczcie, jak pięknie się zaprezentowała na scenie o Operze Leśnej – a to tylko przedsmak.


Cleo podczas próby do festiwalu Polsat SuperHit 2022

Cleo podczas próby do festiwalu Polsat SuperHit 2022

Cleo – Sopot 2022, próba

Cleo – Sopot 2022, próba

Cleo – Sopot 2022, próba

Cleo – Sopot 2022, próba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×