Sopot 2021. Kto wygrał Bursztynowego Słowika? Ani Roxie, ani Viki. Oto zwycięzca

Viki i Roxie

Viki i Roxie

Sopot 2021. Kto wygrał Bursztynowego Słowika? Najwięcej emocji budziło stracie Roksany Węgiel i Viki Gabor. Kto jeszcze walczył o statuetkę i kogo wybrali widzowie? Znamy wyniki głosowania SMS.

Za nami kolejny dzień Top of The Top Sopot Festival 2021 w Operze Leśnej. Już dziś miało miejsce jedno z największych muzycznych wydarzeń – konkurs #TOP OF THE TOP CHALLENGE. Kto wygrał Bursztynowego Słowika 2021?

Oprócz wyżej wymienionej rywalizacji drugiego dnia festiwalu odbył się koncert #I DANCE IN OPERA LEŚNA, kiedy to zabrzmiały największe taneczne przeboje, które w ciągu 60 lat istnienia sopockiego festiwalu podbiły serca kilku pokoleń widzów.

O tym, kto otrzymał Bursztynowego Słowika 2021, zadecydowali widzowie. Oto zwycięzca głosowania SMS.

Sopot 2021. Kto wygrał Bursztynowego Słowika 2021?

O Bursztynowego Słowika 2021 zawalczyli polscy artyści, którzy w ciągu ostatniego roku wydali utwory emitowane w największych krajowych stacjach radiowych. O tym, kto wygrał nagrodę, zdecydowali widzowie za pośrednictwem głosowania SMS. O trofeum walczyli:

  • Roksana Węgiel – Korona
  • Viki Gabor – Afera
  • Margaret – Tak na oko
  • Grzegorz Hyży – Król Nocy
  • Dawid Kwiatowski – Bez Ciebie
  • Arek Kłusowski – Idealny syn
  • Michał Szczygieł Noga na gaz

Jednym z najbardziej interesujących widzów aspektem imprezy było starcie dwóch młodych wokalistekRoksany Węgiel oraz Viki Gabor. Dziewczęta są ze sobą porównywane od samego początku pojawienia się na scenie muzycznej. To za sprawą wygranej Eurowizji Junior obu z nich, rok po roku. 16-letnia Roksana i 14-letnia Viki to najmłodsze artystki występujące podczas sopockiego wydarzenia.

Kto wygrał Bursztynowego Słowika 2021 w Sopocie? Decyzja widzów była jednoznaczna. Ostatecznie w głosowaniu SMS wygrał Dawid Kwiatkowski.

Zwycięzca po odebraniu nagrody wygłosił wzruszające przemówienie, wspierając TVN w trudnym czasie:

Kochani, dziękuję Wam z całego serca. To jest niesamowite do jakiego momentu w życiu doprowadził mnie Bóg. Nie zdajecie sobie sprawy jaki on ma dla Was plan. Teraz na pewno… Ja pierdykam… Nie przekląłem – wyznał, a następnie wymienił wszystkich, którym dziękuje za nagrodę, tj. fanom, menadżerowi, wytwórni i stacji organizaującej wyjątkowe dla niego wydarzenie – Nie dajcie się. Po prostu się nie dajcie – padło na koniec z ust zwycięzcy nagrody w kierunku TVN.

Poniżej piosenka Bez Ciebie, która wygrała Sopot Top of the Top Festival 2021. Gratulujemy.


Dawid Kwiatkowski – Sopot Top of the Top Festival 2021

Dawid Kwiatkowski – Sopot Top of the Top Festival 2021

Dawid Kwiatkowski – Sopot Top of the Top Festival 2021

Dawid Kwiatkowski – Sopot Top of the Top Festival 2021

Dawid Kwiatkowski – Sopot Top of the Top Festival 2021

Dawid Kwiatkowski – Sopot Top of the Top Festival 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×