Żona Justina Trudeau ma koronawirusa. Zaraziła się na imprezie pełnej celebrytów. Podjęto drastyczne kroki

Sophie Grégoire Trudeau i Justin Trudeau

Sophie Grégoire Trudeau i Justin Trudeau

Pandemia Koronawirusa nie oszczędza nawet gwiazd czy polityków. Ostatnio wyszło na jaw, że żona Justina Trudeau również jest zarażona COVID-19. Kobieta brała udział w imprezie pełnej celebrytów. Co teraz?

Sophie Grégoire Trudeau to żona premiera Kanady – Justina Trudeau. Niestety u niej także w czwartek został zdiagnozowany koronawirus. Na domiar złego okazuje się, że 4 marca w Londynie brała udział w imprezie organizacji charytatywnej WE z udziałem brytyjskich celebrytów i tysięcy młodych osób.

Żona premiera Kanady Justina Trudeau ma koronawirusa

Według kanadyjskiego CBC News Trudeau była obecna na panelu wraz z byłą premier Australii – Julią Gillard. Spotkanie moderowała piosenkarka, zwyciężczyni X-FactoraLeona Lewis. Uczestniczyło w nim mnóstwo znanych osób m.in. aktor Idris Elba, kucharz-celebryta Jamie Oliver, kierowca wyścigowy Lewis Hamilton i wiele innych znanych osobistości. Impreza WE Day UK została zorganizowana na stadionie Wembley.

View this post on Instagram

Good day my beloved sisters! Let us be as fierce as we are soft and as soft as we are fierce! Today and every day, I want to be an ally to every woman (and every human) so we can leap together into the deep power of connection, collaboration, vulnerability, and courage. Only together can we redefine ourselves and our world! Let nothing and no one slow us down. ???????? Bon matin mes amies, mes sœurs! Soyons aussi fortes que nous sommes tendres et aussi tendres que nous sommes fortes. Aujourd’hui et à tous les jours, je m’offre en tant qu’alliée à toutes les femmes pour bâtir une communauté humaine unie par la vision, le courage, la justice et la tendresse. Ne laissons pas le monde nous définir… c’est à nous de le définir ensemble!

A post shared by Sophie Grégoire Trudeau (@sophiegregoiretrudeau) on

Imprezy WE Day są organizowane w wielu miastach na całym świecie. Ich ideą jest podziękowanie osobom zaangażowanym w działalność społeczną. Zaprasza się na nie młodzież oraz nauczycieli. W tej ostatniej na Wyspach uczestniczyło ok. 13 tys. młodych ludzi.

Premier Kanady Justin Trudeau ma koronawirusa?

Kancelaria premiera podała informacje o możliwości zakażenia wirusem Sophie Trudeau w czwartek. Sam premier Justin Trudeau pracował w związku z tym z domu. Obecnie małżeństwo jest w czasie 14-dniowej kwarantanny. Zgodnie z wypowiedzią podaną przez biuro premiera, Justin Trudeau czuje się dobrze i nie wykazuje objawów zakażenia. Póki co nie wykonuje się na nim testów na obecność koronawirusa. W piątek premier planuje wygłoszenie orędzia do Kanadyjczyków.

Kwarantanna rodziny Trudeau

Żona premiera w Londynie była ze swoją córką Ellą-Grace oraz teściową Margaret Trudeau. Została podjęta decyzja o tym, że ani Ella-Grace, ani dwójka jej rodzeństwa nie będzie obecna w czwartek w szkole. Natomiast po południu władze Ontario podały informację o przedłużeniu rozpoczynających się w przyszłym tygodniu ferii zimowych aż do 5 kwietnia.

Kanada obecnie potwierdza 138 przypadków wystąpienia COVID-19.


Sophie Grégoire Trudeau

Sophie Grégoire Trudeau

Sophie Grégoire Trudeau

Sophie Grégoire Trudeau

Sophie Grégoire Trudeau

Sophie Grégoire Trudeau

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×