Szukaj

Sophie Ellis-Bextor miała wypadek. Krwawe zdjęcia trafiły do sieci. Fani przerażeni

Sophie Ellis-Bextor

Sophie Ellis-Bextor

Sophie Ellis-Bextor, gwiazda znana z przeboju Murder On The Dancefloor, miała groźnie wyglądający wypadek rowerowy. Zdjęcie obrażeń pokazała fanom na Instagramie. Jest czarno-białe, bo wokalistka stwierdziła, że w kolorze byłoby zbyt krwawe...

Sophie Ellis-Bextor znana jest polskiej publiczności głównie z przeboju Murder On The Dance Floor. Właśnie poinformowała swoich fanów, że trafiła do szpitala. Pokazała obrażenia po wypadku na rowerze. Nie wygląda to dobrze. Otarcia, siniaki…

 

Sophie Ellis-Bextor miała wypadek

Sophie Ellis-Bextor jest brytyjską piosenkarką popową. Jej muzyka to mieszanką popu, dance, disco i elektronicznych dźwięków z lat osiemdziesiątych. Kilka sprzedanych przez nią albumów studyjnych osiągnęło status platynowych płyt, a ona znana jest niemal na całym świecie. Charakteryzuje ją też bardzo kolorowy wizerunek sceniczny.

Niedawna publikacja na Instagramie bardzo zaniepokoiła swoich fanów. Sophie trafiła do jednego z londyńskich szpitali po tym, jak przewróciła się podczas jazdy na rowerze. Wokalistka nie była sama – w wieczornej przejażdżce towarzyszył jej mąż Richard Jones, który pomógł jej pozbierać się po wypadku i poszukał pomocy. Upadek okazał się jednak na tyle poważny, gwiazda musiała zostać pod opieką lekarzy.

Na jej profilu pojawiło się zdjęcie ze szpitala, poobijana, poobcierana, z opatrunkami na głowie, Bextor uspokoiła swoich fanów w opisie i wyjaśniła, dlaczego zdjęcie jest czarno-białe:

Nie martwcie się, wszystko jest ok, jestem pod dobrą opieką. (…) Wrzucam zdjęcie w czerni i bieli, ponieważ jest zbyt krwawe, by udostępnić je w kolorze. Jest okej, to tylko siniaki i kilka ran – napisała.

View this post on Instagram

EDIT – hello all. Thank you for all the lovely messages. I should have said that the main reason I posted was to thank the incredible folk who stopped and helped (although the sympathy is very cheering) so don’t worry I’m ok and being well looked after. Richard has been amazing and the kids are being very sweet ❤️ Lots of love. I ended up in a&e last night after I took a tumble from the tow path down to the side of the Thames on my bike during an evening cycle. I’ve put the photo in black and white so it’s not too gory. ????I am ok, just a bit bruised and sore. I want to thank the ambulance crew and the staff at west mid hospital (where I was born, as it happens) for gluing me back together. I also want to thank Lucas, Colin, Josh and Willow who were 4 runners who stopped and helped @richardjonesface and I when I hurt myself. You were so calm, thoughtful and reassuring. Thank you very much. I hope you see this message as I didn’t get your details. You’re all lovely people. Xxxx

A post shared by Sophie Ellis-Bextor (@sophieellisbextor) on

Z wyrazami współczucia pospieszyli fani piosenkarki. Życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia i mają nadzieje, że po wypadku nie pozostaną blizny.

Poniżej przypominamy wielki przebój artystki.


Sophie Ellis-Bextor

Sophie Ellis-Bextor

Sophie Ellis-Bextor

Sophie Ellis-Bextor

Sophie Ellis-Bextor

Sophie Ellis-Bextor

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×