Sophia Vergara i Joe Manganiello są już po ślubie! Tak wyglądało bajeczne wesele jednej z najgorętszych par Hollywood

Sofia Vergara i Joe Manganiello po ślubie

Sofia Vergara i Joe Manganiello po ślubie

Sophia Vergara i Joe Manganiello są już po ślubie

W niedzielę, 22 listopada, odbył się ślub jednej z najgorętszych par Hollywood. 43-letnia Sofia Vergara wyszła za mąż za 38-letniego Joe Manganiello. Amerykański gwiazdor, który szerszej publiczności znany jest z serialu Czysta krew  i kolumbijska aktorka poznali się w czerwcu ubiegłego roku. Niecałe pół roku później aktor poprosił swoją ukochaną o rękę. Zaręczyny zostały przyjęte.

Na weselu nie zabrakło gwiazd takich jak Reese Witherspoon czy Channing Tatum. Pojawiła się również Polka, Kasia Wołejnio.

Uroczystość odbyła się w eleganckim hotelu Breakers w Palm Beach na Florydzie.

Ekskluzywna suknia ślubna Sophii Vergary

Suknia ślubna Sophii Vergary to projekt pochodzący z luksusowej linii projektanta Zuhaira Murada. Sukienka uszyta została z jedwabiu z ręcznie haftowanymi barokowymi arabeskami i funkcjonalnym perłowym pasem profilowanym w pasie.

Według Vogue taka suknia to:

około 5 kg cekinów, 3 kg pereł, 350 kryształów, 32 pracowników atelier oraz 1657 godzin pracy. Suknia powstawała na dwóch kontynentach, w paryskim i bejrudzkim atelier projektanta.

Zuhair Murad o projekcie dla Vergary, w rozmowie z Vogue powiedział :

Rozmawialiśmy przez telefon kilka razy, ona wyjaśniła mi, co lubi i o czym marzy. Znam dobrze jej styl , a więc chciałem stworzyć coś  specjalnego, bardzo sexy, a przy tym cały czas bardzo klasycznie, ponieważ to wesele.

Sophia Vergara pochwaliła się zdjęciami z wydarzenia na swoim Instagramie. Wszystkie możecie zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz: „Żony Hollywood” – Kasia Wołejnio razem z Sofią Vergarą była przy odsłonięciu gwiazdy przy Hollywood BoulevardKomentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×