Caitlyn Jenner ma romans z 21-letnią modelką! Jej serce skradła śliczna blond seksbomba!

Caitlyn Jenner nowa partnerka

Caitlyn Jenner nowa partnerka

Sophia Hutchins i Caitlyn Jenner są parą?

Caitlyn Jenner nie miała łatwego życia, zwłaszcza jako Bruce otoczony podkopującymi jego pewność siebie Kardashiankami. Oglądając rodzinne reality-show, widać było brak szacunku z jakim traktowano „głowę rodziny”. Wszystko zmieniło się po tym, jak Bruce przeszedł transformację – odciął się od byłej żony, napisał książkę i przestał być łączony tylko i wyłącznie ze słynnym klanem skandalistów.

Pewna siebie, roześmiana, czasami nawet zuchwała Caitlyn układa swoje życie na nowo. Jedną z osób, którym dane było znaleźć się w wąskim kręgu najbliższych słynnej transseksualistki, jest 21-letnia modelka Sophia Hutchins. Sophia, podobnie jak Caitlyn, zmieniła płeć. Serwis RadarOnline powołuje się na słowa znajomych dziewczyny, która ponoć jest zauroczona Jennerką:

Jeden z wywiadów Caitlyn z 2015 roku sprawił, że cała transformacja stała się jakby bardziej realna, znani i bogaci ludzie tak robią, tzn. wszystko jest chyba w porządku.

Od jakiegoś czasu na Instagramie Sophii pojawiają się jej zdjęcia z psem Caitlyn – Berthą, którą nazywa „małym kochanym robaczkiem”. Co więcej, obie panie spędzają ze sobą ostatnio niemalże każdą chwilę. W październiku w najlepsze bawiły się na wakacjach w Meksyku, a niedawno paparazzi przyłapali ich na wspólnych zakupach i lunchu (zdjęcia poniżej).

Amerykańskie media spekulują, że 21-latka skradła serce Caitlyn. Przypomnijmy, że Jenner w wielu wywiadach zaznaczała, że pomimo zmiany płci, niezmiennie pociągają ją kobiety.

Caitlyn Jenner spełniła swoją fantazję sprzed 40 lat! Zrobiła to w bardzo odważnym stroju kąpielowym!

Zanim były Caitlyn Jenner i Rafalala… Pierwsze polskie transseksualistki w telewizji na początku lat 90. [WIDEO]

Paris Hilton wystąpiła w teledysku polskiej transseksualistki! [WIDEO]


Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins

Sophia Hutchins, 21-letnia transseksualistka nową przyjaciółką Caitlyn Jenner

Sophia Hutchins, 21-letnia transseksualistka nową przyjaciółką Caitlyn Jenner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×