Sonia z „Hotelu Paradise” ogłosiła radosną nowinę: „Od dzisiaj nie jestem ja, tylko my”. Nie potrafi ukryć wzruszenia, a fani gratulacji

Sonia Szklanowska

Sonia Szklanowska

Sonia Szklanowska to uczestniczka drugiej edycji programu Hotel Paradise. Udało jej się dojść aż do samego finału, w którym zajęła drugie miejsce. Teraz podzieliła się szczęśliwą nowiną. Jej rodzina się powiększy. Internauci ruszyli z gratulacjami. 

Hotel Paradise to wielki hit stacji TVN. Miłosne show cieszy się sporym powodzeniem u widzów, którzy z zapartym tchem śledzą miłosne perypetie bohaterów. Ci dobierają się w pary i starają się przetrwać razem każdy kolejny tydzień. Nie jest to łatwe zadanie, jednak wiadomo, że już kilku parom udało się kontynuować relację nawet po tym, gdy zgasły kamery i z rajskiej wyspy musieli wrócić do rzeczywistości. Randkowe reality show doczekało się już trzech edycji. Nie można się dziwić, ponieważ cały czas nie brakuje chętnych do udziału w formacie, oraz widzów, którzy chętnie gromadzą się przed telewizorami.

Po zakończeniu programu uczestnicy mogą liczyć na to, że zostaną na dłużej w show-biznesie, oraz na zainteresowanie ze strony fanów. Sporą sympatią cieszy się Sonia Szklanowska, która pojawiła się w drugiej edycji. Stworzyła ona dosyć burzliwą relację z Łukaszem Karpińskim, ale parze udało się dojść razem aż do finału, w którym zajęli drugie miejsce.

Sonia z Hotelu Paradise podzieliła się szczęśliwą nowiną

21-letnia Sonia była jedną z bardziej lubianych uczestniczek wszystkich edycji. Została zapamiętana również ze względu na swój talent wokalny. To właśnie ona wykonuje piosenkę do trzeciej edycji programu – Oto Raj. Internauci chętnie podglądają, to co dzieje się w jej życiu i obserwują jej profil na Instagramie. Zgromadziła tam już sporą liczbę fanów, którzy pod ostatnim zdjęciem  nie szczędzą jej komplementów.

Młodziutka celebrytka dzieli się z fanami najważniejszymi wydarzeniami z życia i nie omieszkała także poinformować o tym, że jej rodzina się powiększyła. Sonia ze wzruszeniem pochwaliła się zdjęciem ze szczeniaczkiem rasy samojed i wyznała, że maluch o imieniu Coco będzie on jej nowym kompanem.

Od dzisiaj nie jestem „ja” tylko „my”… Tyle lat o Tobie marzyłam.. mój mały Coco dzisiaj zaczynamy razem piękną wspólną przygodę. Obiecuje być dla Ciebie najlepszą przyjaciółką i dać Tobie całą moją miłość.

Pod postem Soni natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, ale także od przyjaciół z programu. Widać, że właścicielka psiaka nie posiada się ze szczęścia i będzie go traktowała niemal jak własne dziecko.

 


Sonia Szklanowska ma psa

Sonia Szklanowska ma psa

Sonia Szklanowska ma psa

Sonia Szklanowska ma psa

Sonia Szklanowska ma psa

Sonia Szklanowska ma psa

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf takie czasy źe lepiej mieć psa gumową lale di..do niź normalnego człowieka a potem się dziwią źe ksieza zołnierze psy dzieci ruch..ją takie geny kulture wynosi się ź domu ale jaki dom taka kultura owczarek nizinny nie lubie pudli i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×