Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie zrobione 9 godzin przed porodem! Zadedykowała je Joannie Krupie

Joanna Krupa, Sonia Bohosiewicz

Joanna Krupa, Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz pokazała na Instagramie zdjęcie z okresu swojej drugiej ciąży. Fotografia powstała na 9 godzin przed porodem. Gwiazda najnowszym postem nawiązała do ciąży Joanny Krupy.

22 kwietnia 2012 roku na świat przyszedł Leonard – drugi syn Soni Bohosiewicz i jej męża Pawła Majewskiego. Aktorka nawet w zaawansowanej ciąży aktywnie wypełniała swoje zobowiązania zawodowe. Rosnący ciążowy brzuszek gwiazdy mogliśmy podziwiać regularnie na wizji, bowiem wówczas zasiadała w jury drugiej edycji programu TVP Bitwa na głosy.

Sonia na planie muzycznego show po raz ostatni pojawiła się na 9 godzin przed porodem! Laureatka Orła wieczorem zasiadła w fotelu ekspertki, a na drugi dzień z samego rana tuliła w ramionach swojego małego przystojniaka. Na wspominki zebrało się jej przy okazji ciąży Joanny Krupy, którą prowadząca Top Model ogłosiła w miony weekend na antenie Dzień Dobry TVN:

Ło matko!!!
Co ja znalazłam w odmętach internetów!!!
Tak mnie jakoś wzięło na wieść, że Krupa w ciąży…Joanna na bank będzie wyglądała przez całe 9 miesięcy, jak modelka victoria secret.
To było 22 kg temu.Leonard w brzuchu jeszcze ostatnie 9 godzin, bo zdjecie zrobione o 22.00. a o 7.00. następnego dnia już był w ramionach.
Jako jo była zadowolono z siebie! Jako uśmiechnięto!
Ma ktoś lepsze zdjęcie pt. Na dzień przed?

Swój zabawny wpis Sonia uzupełniła uroczym zdjęciem odnalezionym w czeluściach internetu. Na fotografii możemy podziwiać gwiazdę z jej imponującym ciążowym brzuszkiem. To dopiero prawdziwy rarytas!

View this post on Instagram

Ło matko!!! Co ja znalazłam w odmętach internetów!!! Tak mnie jakoś wzięło na wieść, że Krupa w ciąży…Joanna na bank będzie wyglądała przez całe 9 miesięcy, jak modelka victoria secret. To było 22 kg temu.Leonard w brzuchu jeszcze ostatnie 9 godzin, bo zdjecie zrobione o 22.00. a o 7.00. następnego dnia już był w ramionach. Jako jo była zadowolono z siebie! Jako uśmiechnięto! Ma ktoś lepsze zdjęcie pt. Na dzień przed? Masz? To wstaw z hasz #pokulomysie . . . #leniważona #ciąża #porod #porodówka @joannakrupa #kilogramy #dziecko #syn #bitwanagłosy #paski #zebra #pasy #przejsciedlapieszych #marynarka #mama #program #fit #odchudzanie #waga #kalorie #zdrowesłodycze #woda #

A post shared by S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz) on

Zobacz: Dieta Joanny Krupy daje oszałamiające efekty! Tajemnicą jej sylwetki jest jeden łatwo dostępny produkt

Zobacz: Romain Zago zaręczył się! Jego narzeczona ma ciało jak Joanna Krupa, ale czy jest tak samo piękna?

Zobacz: Wielki debiut mamy Joanny Krupy na okładce “Vivy!”. Ona sama wygląda jak gwiazda Hollywood!


Sonia Bohosiewicz w 2012 roku

Sonia Bohosiewicz w 2012 roku

Sonia Bohosiewicz w drugiej ciąży

Sonia Bohosiewicz w drugiej ciąży

Sonia Bohosiewicz z dużym zaokrąglonym brzuchem

Sonia Bohosiewicz z dużym zaokrąglonym brzuchem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×