Sonia Bohosiewicz zmieniła fryzurę. Jest nowe cięcie i uczesanie. Fani ruszyli z komplementami: „Ale czadowo”

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz pochwaliła się nowymi zdjęciami. Gwiazda wybrała się do fryzjera i pokazała całkowicie odmieniona. Fani są zachwyceni jej metamorfozą. 

Sonia Bohosiewicz to aktorka doskonale znana widzom. Na swoim koncie ma kilka niezapomnianych ról i wiadomo, że znakomicie czuje się zarówno na dużym, jak i małym ekranie, a także na deskach teatru. Świetnie sprawdza się w rolach komediowych i z wielką dozą dobrego humoru prowadzi też swoje social media. Gwiazda jest jedną z aktywniejszych użytkowniczek Instagrama w polskim show-biznesie.

Sonia zgromadziła w sieci sporą społeczność. Jej konto śledzi 352 tysiące internautów, a liczba ta stale rośnie. Gwiazda, chociaż jest bardzo zaangażowana w publikacje na profilu, to próżno tam szukać zbyt wielu osobistych wyznań, czy rodzinnych zdjęć. Nie ma tam fotografii jej męża, czy dzieci i widać, że stara się ona grubą kreską rozdzielać życie zawodowe od prywatnego. Od czasu do czasu robi jednak wyjątek, jak wtedy gdy pochwaliła się kadrami z urodzin syna.

Sonia Bohosiewicz w nowej fryzurze

Sonia do większości zdjęć, które wrzuca na swój profil, podchodzi z dużym dystansem. Nie ma ona problemów z pokazywaniem niedoskonałości swojego ciała. Chętnie wrzuca zdjęcia w bikini, czy bieliźnie i udowadnia, że nawet bez idealnie wyrzeźbionego brzucha można czuć się komfortowo i dobrze ze swoim ciałem. Nie boi się też publikować kadrów bez grama makijażu i w domowych pieleszach.

Dzisiaj aktorka postanowiła nieco zaskoczyć i pokazać się w sieci w zupełnie nowej odsłonie. Dodała fotografie, na których ma pełny makijaż, ale także nową fryzurę. Sonia wybrała się na metamorfozę, którą pochwaliła się w sieci.

Jak @postekk zrobi włosy to nie ma we wsi … – napisała.

Fryzura Soni zdecydowanie nabrała nowego blasku. Gwiazda nieco skróciła włosy, które teraz sięgają przed ramiona, odświeżyła kolor i zdecydowała się na lekkie i swobodne fale, które zdecydowanie odświeżyły kosmyki i nadały jej młodzieńczego wyglądu. Fani w komentarzach nie poskąpili jej komplementów.

  • Pięknie.
  • Ale czadowowo.
  • Przpięknie.
  • Fryzura piękna, ale pięknemu we wszystkim pięknie.
  • Świetna fryzura.

Nam też zdecydowanie podoba się Sonia w nowej odsłonie.


Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×