Sonia Bohosiewicz pokazała swoje luksusowe mieszkanie w najlepszym czasie antenowym! Wystrój jak z dubajskiego hotelu! [WIDEO]

Sonia Bohosiewicz dom

Sonia Bohosiewicz dom

Jak mieszka Sonia Bohosiewicz? Aktorka zaprosiła do swojego apartamentu kamerę Dzień Dobry TVN. Z dumą zaprezentowała swoje luksusowe wnętrza.

Sonia Bohosiewicz nie należy do gwiazd lubiących chwalić się swoim życiem prywatnym. Karierę od zawsze budowała na bazie zawodowej działalności i pomaganiu różnym fundacjom. Na próżno pytać ją o dzieci czy męża, odpowiedzi takie pytania omija szerokim łukiem. Poza tym ciężko spotkać ją na salonach – jest bardzo zapracowana, przez co nie ma czasu wdzięczyć się na ściankach i iść w kierunku bycia celebrytką. Zaskakuje więc fakt, że wpuściła kamery do swojego domu!

W czwartkowym wydaniu Dzień Dobry TVN wyemitowany został materiał Mateusza Hładkiego, w którym przeprowadził rozmowę z aktorką w jej apartamencie na warszawskim Mokotowie. Był to wywiady stricte odnoszący się do pięknego lokum gwiazdy. Sonia Bohosiewicz pokazała jak mieszka – salon, kuchnię, sypialnię i pokoje dzieci. Nie chciała jednak zaprezentować biura jej męża, który ceni sobie spokój i nie wpuszcza tam nikogo:

Na ścianie są mapy. Ponieważ mój mąż je uwielbia, kolekcjonuje. Więcej tych map jest za tymi zamkniętymi drzwiami. Ale tam nie wolno wchodzić, tam jest jego samotnia, jaskinia – wyjaśniła.

Mieszkanie jest bardzo duże i mieści się w centrum Warszawy. Sonia ma duży taras, który idealnie sprawdza się podczas imprez ze znajomymi. Przejrzyjcie galerię i zobaczcie w jakich warunkach mieszka jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd kina.

Zobacz: Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją willę! Mentorka z “Projektu Lady” opływa w niewyobrażalne luksusy! [WIDEO]

Zobacz: Beata Kozidrak pokazała garderobę w TVN-ie! Oszalejecie na jej widok! Tak wygląda modowy raj!

Zobacz: Monika Kuszyńska pokazała dzieci i dom! Gwiazda zaprosiła kamery TVN-u do swojego królestwa [WIDEO]


mieszkanie Soni Bohosiewicz

mieszkanie Soni Bohosiewicz

mieszkanie Soni Bohosiewicz

mieszkanie Soni Bohosiewicz

mieszkanie Soni Bohosiewicz

mieszkanie Soni Bohosiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×