Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i...

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już...

Aleksandra Szwed pokazała twarz swojego przepięknego 4-letniego synka! Ale jest do niej podobny!
Aleksandra Szwed pokazała twarz swojego przepięknego 4-letniego synka! Ale jest do niej podobny!

Aleksandra Szwed pokazała twarz swojego przepięknego 4-letniego synka! Ale jest do...

Aleksandra Szwed pokazała twarz swojego przepięknego 4-letniego synka!...

Seksowna wpadka Małgorzaty Rozenek. Chciała pokazać co czyta, a błysnęła wielkimi piersiami!
Seksowna wpadka Małgorzaty Rozenek. Chciała pokazać co czyta, a błysnęła wielkimi piersiami!

Seksowna wpadka Małgorzaty Rozenek. Chciała pokazać co czyta, a błysnęła wielkimi...

Seksowna wpadka Małgorzaty Rozenek. Chciała pokazać co czyta,...

Dziś piątek, 20.07.2018

Sonia Bohosiewicz i Maciej Zakościelny w walentynkowych „Milionerach” przytulili pokaźną sumkę!
Ile Sonia Bohosiewicz i Maciej Zakościelny wygrali w Milionerach?

Z okazji zbliżających się walentynek TVN wyemitował specjalne wydanie Milionerów z udziałem gwiazd popularnego serialu Diagnoza oraz przebojowej komedii romantycznej Podatek od miłości. We wtorkowym odcinku na fotelach u boku Huberta Urbańskiego zasiedli  Sonia Bohosiewicz oraz Maciej Zakościelny. Jak im poszło?

Aktorska para od samego początku radziła sobie świetnie. Przez pierwsze pytania przeszli jak burza, bez pomocy kół ratunkowych. Problemy zaczęły się przy pytaniu za 10 000 złotych, które brzmiało:

Które z wymienionych ma od 4 do 5 par sutków przesuniętych z brzucha na stronę grzbietową: A: świnia B: koń C: nutria D: kot.

Świnia na pewno nie ma na grzbiecie sutków – powiedziała Sonia Bohosiewicz. Taki kołnierz z nutrii miał mój wujek. Tylko nigdy nie czochrałam, czy tam są na górze sutki – dodała Sonia

Ostatecznie para zaznaczyła poprawną odpowiedź „C”, czyli nutria, która przyniosła im 20 000 złotych. Przy kolejnym pytaniu, dotyczącym komiksowego bohatera, którego wychowali wikingowie, aktorzy skorzystali z pierwszego koła ratunkowego. Poprosili o pomoc publiczność, która wskazała poprawną odpowiedź – Thorgal. Kolejne pytanie dotyczyło kapeli, która śpiewa białym głosem, tu Maciek natychmiast wskazał poprawną odpowiedz – Kapela ze Wsi Warszawa, która dała im gwarantowane 40 tysięcy złotych.

Z pytaniem za 75 000 złotych nie poszło im już tak łatwo. Zagadka dotyczyła Konopielki Redlińskiego, tu Sonia i Maciej nie trafili z odpowiedzią. Zatem finalnie Bohosiewicz i Zakościelny popłynęli na kultowej Konopielce i wygrali dla Fundacji TVN40 tysięcy złotych.

Oglądaliście?

Anella nie zadaje się z byle kim! Właśnie pokazała światu swoją przyjaciółkę! To znana polska GWIAZDA!

Takiego eventu jeszcze nie było! Najgorętsze celebrytki na jednej imprezie: Anella, siostry Godlewskie, Mandaryna, Patrycja Wieja

Anna Czartoryska pokazała się bez makijażu i doprowadziła fanów do szaleństwa!„Diagnoza” czy „Na dobre i na złe”? Który serial wolisz?

Komentarzy: 2


Gość | 15 lutego 2018, 11:35

Odcinek milionerów z udziałem Bohosiewicz i Zakościelnego, to była największa kicha, jaką w życiu oglądałam. Totalna kompromitacja. Ludzie telewizji, a zero podstawowej wiedzy, nawet o filmie nic nie wiedzą, nie znają artystów a iloraz ich inteligencji zatrważający. Zakościelny nigdy nie błyszczał intelektem, ale Bohosiewicz też dała popisówę.


maniek | 14 lutego 2018, 09:17

Pytanie o mikser planetarny pokazało, jak bardzo Ci ludzie są oderwani od rzeczywistości… żeby dwie osoby nie znały odpowiedzi na pytanie na które odpowiedź znało 93% publiczności… to się nazywa WPADKA!


Dodaj komentarz
×