Social media bezlitosne dla puszystych celebrytek? Przekonały się o tym Dorota Wellman, Ewa Farna, Dominika Gwit… A to tylko początek listy!

Social media bezlitosne dla puszystych celebrytek

Social media bezlitosne dla puszystych celebrytek

Social media nie mają litości dla celebrytek w większym rozmiarze

Nie jest żadną tajemnicą, że w dzisiejszych czasach posiadanie kilku nadprogramowych kilogramów potrafi zniszczyć człowiekowi życie. W erze mody na bycie fit w rozmiarze XS, poprawianie urody za pomocą medycyny estetycznej i korzystanie z porad trenerów personalnych, osoby o większych kształtach nie mają łatwo. Zwłaszcza, jeśli same nie czują się w swoim ciele źle, a całe społeczeństwo próbuje je przekonać, że powinny.

Złośliwość ludzi nie zna granic, a anonimowość zapewniana przez social media sprawia, że okrutne, często skoncentrowane na zrobieniu przykrości drugiej osobie komentarze pojawiają się nagminnie. Nie dotyczy to tylko zwykłych użytkowników – również celebrytki muszą zmagać się z paskudnym body shamingiem.

Przekonały się o tym na własnej skórze Dorota Wellman, Ewa Farna, Dominika Gwit, Anna Mucha, Marta Wierzbicka, Anna Dymna czy Elżbieta Romanowska, a to tylko początek listy, na której można znaleźć naprawdę zaskakujące nazwiska. Mucha plus-size? Według internautów najwyraźniej tak!

Gwiazdy reagują na komentarze w social mediach?

Na szczęście każda z nich ma własny rozum i nie, że nie należy przejmować się niemiłymi komentarzami:

Chciałabym stanąć twarzą w twarz z tymi, którzy mówią o mnie, że jestem tłustą grubą świnią, która powinna byćź zagazowana. Muszą to pisać bardzo nieszczęśliwi ludzie – powiedziała Dorota w rozmowie z Towim Imperium

Podobne stanowisko przyjęła Farna, która nie zamierza wstydzić się swoich kształtów:

Jestem kobietą i jestem kobieca. Jestem dumna ze swojego ciała, bo jest proporcjonalne. Kształty są seksowne. jakbym była modelką, to bym na pewno musiała schudnąć. Ale ja śpiewam, więc wystarczy, że wyglądam fotogenicznie i schludnie – skwitowała gwiazda w jednym z wywiadów

Gwiazdy nie poddają się hejterom, ale trudno ukryć, że niektóre komentarze naprawdę potrafią zaboleć. Spotkaliście się kiedyś z niemiłymi komentarzami na temat własnej wagi?

Zobacz: Supermodelka Plus Size wychodzi za mąż! Wieczór panieński miała jak z hollywoodzkiego filmu!

https://jastrzabpost.pl/newsy/kate-upton-modelka-pluz-size-sporo-schudla-metamorfoza-gwiazdy_555068.html

https://jastrzabpost.pl/18plus/supermodelka-plus-size-naga-sesja-zdjecia-xxl_585051.html


Ewa Farna - Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Ewa Farna - Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Ewa Farna - Polsat SuperHit Festiwal 2017, konferencja

Ewa Farna - Polsat SuperHit Festiwal 2017, konferencja

Ewa Farna o diecie i sylwetce

Ewa Farna o diecie i sylwetce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×